Doporučujeme! Austrian Airlines - Španělsko - Mallorca nejen na hlavní letní sezónu - levné letenky Palma de Mallorca z Vídně (tam a zpět) 1.690,- Kč

Doporučujeme! Austrian Airlines - Španělsko - Mallorca nejen na hlavní letní sezónu - levné letenky Palma de Mallorca z Vídně (tam a zpět) 1.690,- Kč
Rezervace letenky

Myslíte, že klasickým letům po Evropě už odzvonilo a že lowcost letenkám už nemohou konkurovat? Nenechte se mýlit. Názornou ukázkou budiž nové levné letenky na Mallorcu z Vídně od rakouské národní aerolinky Austrian Airlines. Její akční letenky Palma de Mallorca na hlavní sezónu vychází lépe, než u lowcost konkurence.

Akční lety Mallorca z Vídně od Austrian Airlines stojí pro všechny dny v kalendáři jednotnou částku 1.690,- Kč. Za tyto peníze lze pořídit letenky na španělský ostrov při cestě od 12. ledna 2022. Nejzajímavější jsou tady letenky do Palma de Mallorca na červenec a srpen, tedy na letní prázdniny. Na tolik se cestou na Baleárské ostrovy přes léto nedostaneme ani u nízkonákladového letu od Ryanair, jenž také létá z letiště Schwechat.

Přímý let na španělské Baleárské ostrovy s leteckou společnosti Austrian Airlines trvá dvě a půl hodiny. Odlety jsou z letiště Vídeň Schwechat a přílety jsou na letiště (PMI) Palma Mallorca airport - Španělsko.

Tento tarif obsahuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel.

Více tipů na levné letenky do Španělska od 287,- Kč najdete na této stránce.

Dopravce: Austrian Airlines

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.