Doporučujeme! Austrian Airlines ✈ Španělsko - Mallorca - akční letenky Palma de Mallorca z Vídně ↔ 2.490 Kč

Doporučujeme! Austrian Airlines ✈ Španělsko - Mallorca - akční letenky Palma de Mallorca z Vídně ↔ 2.490 Kč
Rezervace letenky

Výhody klasických letů oproti těm nízkonákladovým zajisté mají své výhody, když je navíc cena letenek srovnatelná, je logickým krokem raději sáhnout po první variantě. Taková situace nyní například nastala u letenek do letoviska Palma de Mallorca na španělském ostrově Mallorca. Austrian Airlines tam teď nabízí lety z Vídně jen za 2.490 Kč.

Na ostrov Mallorca s Austrian jen za 2.490 Kč

Tyto akční letenky na Mallorcu od Austrian Airlines mají dostupnost ještě i na konec léta, kdo tedy nemůže letět přímo přes prázdniny, může se vydat například v září, kdy je tam stále teplo. Další výhodou oproti lowcostům je přeprava dvou příručních zavazadel zdarma.

Dopravce: Austrian Airlines

Cestovní období: 10. září 2023 až 26. březen 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přílet: Palma Mallorca (PMI) Arpt Španělsko (2h a 30min)

Zavazadla: 2 palubní bez doplatku (zdarma)

Jak se po příletu dostat z letiště do města?

1. Autobus: Místní autobusová linka č. 1 (EA) je nejlevnější způsob, jak se dostat z letiště do centra Palma de Mallorca. Jízdné stojí kolem 3 eur a cesta trvá přibližně 20 minut.

2. Airport Shuttle: Existují také různé společnosti provozující letištní transfery, které vás přepraví z letiště do centra města. Ceny se pohybují kolem 10-15 eur a doba jízdy závisí na provozu a umístění vašeho ubytování.

3. Taxi: Taxislužba je k dispozici před terminálem letiště a je další pohodlnou možností. Ceny se liší podle vzdálenosti a doby jízdy, ale očekávejte cenu kolem 25-30 eur a dobu jízdy přibližně 15-20 minut.

4. Pronájem auta: Pokud preferujete nezávislost a pohodlí vlastního vozidla, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Co dělat na Mallorce?

Mallorca, krásný španělský ostrov v Středozemním moři, nabízí mnoho zajímavých atrakcí a lákadel pro každého návštěvníka. Zde je seznam 10 věcí, které si nemůžete nechat ujít:

1. Procházka po historickém centru Palmy: Objevte kouzlo starobylého města Palma de Mallorca s jeho úzkými uličkami, náměstími a impozantním gotickým katedrálním komplexem.

2. Návštěva hradu Bellver: Navštivte jedinečný hrad ve tvaru estakády s panoramatickým výhledem na město Palma a okolní krajinu.

3. Pláže v Cala d'Or: Užijte si sluneční paprsky a jemný písek na jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově. Cala Gran, Cala Ferrera a Cala Esmeralda jsou jen některé z oblíbených.

4. Návštěva Tramuntana hor: Podnikněte výlet do pohádkového pohoří Serra de Tramuntana, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, a objevte jeho úchvatné horské krajiny a malebná horská městečka.

5. Prohlídka jeskyní Drach: Navštivte fascinující jeskynní systém Drach, který je domovem krásných stalaktitů, stalagmitů a podzemního jezera, na kterém se koná hudební show.

6. Cyklistika po cyklostezkách: Využijte rozsáhlou síť cyklostezek na Mallorce a projděte se nebo projetujte překrásnou přírodou a malebnými vesničkami.

7. Návštěva historického města Alcúdia: Objevte bohatou historii a architekturu ve starobylém městě Alcúdia s jeho hradbami, úzkými uličkami a malebnými náměstími.

8. Plavba lodí kolem ostrova: Vezměte si relaxační plavbu kolem pobřeží Mallorky a obdivujte úchvatné výhledy na moře, skalisky a písečné pláže.

9. Prozkoumání přírodních parků: Objevte přírodní parky na Mallorce, jako je Parc Natural de Mondragó nebo Parc Natural de S'Albufera, které nabízejí jedinečnou přírodní krásu a bohatství fauny a flóry.

10. Ochutnávka místní gastronomie: Nezapomeňte ochutnat místní speciality, jako je sobrassada (tradiční klobása), ensaïmada (sladké pečivo) nebo paella s čerstvým mořským plodem.

Všechny akční letenky na Mallorcu

Náš tip

Další levné letenky do Španělska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.