Doporučujeme! Austrian Airlines ✈ Řecké ostrovy - akční letenky na Mykonos z Vídně v hlavní sezóně ↔ 3.590 Kč

Doporučujeme! Austrian Airlines ✈ Řecké ostrovy - akční letenky na Mykonos z Vídně v hlavní sezóně ↔ 3.590 Kč
Rezervace letenky

Pozor, pozor! Ani v červnu není pozdě na rezervaci výhodné letenky do Řecka v hlavní turistické sezóně. Doporučujeme trip na Mykonos od rakouské národní aerolinky Austrian Airlines. Pakliže raději volíte klasické lety, vyplatí se přímá linka z Vídně. V tuto chvíli jsou na dosah levné letenky na léto za 3.590 Kč, ovšem kapacita ubývá rychle.

Kdy letět s Austrian na Mykonos na 3.590 Kč?

Dopravce: Austrian Airlines

Cestovní období: 11. červen 2023 až 29. září 2023

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přílet: Mykonos (JMK) Mykonos Greece Arpt Řecko

Zavazadla: 2 příruční zavazadla zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

1. Autobus: Nejlevnější způsob dopravy je využít autobusovou linku, která je k dispozici na letišti. Autobusová linka X96 je nejčastěji používaná a spojuje letiště s centrem Mykonosu. Jízda trvá přibližně 15-20 minut a cena se pohybuje kolem 2-3 EUR.

2. Taxi: Další možností je využít taxislužbu, která je k dispozici na letišti. Taxi je pohodlnou a rychlou možností dopravy do centra Mykonosu. Cena za jízdu se pohybuje kolem 10-15 EUR a doba jízdy je přibližně 10-15 minut.

3. Pronájem automobilu: Pokud preferujete vlastní flexibilitu a svobodu pohybu, můžete si pronajmout automobil na letišti. Ceny pronájmu se liší v závislosti na výběru vozidla a délce pronájmu.

4. Soukromý přepravce: Existují také soukromé přepravní služby, které nabízejí přepravu z letiště do centra Mykonosu. Tyto služby nabízejí pohodlí a individuální přístup, ale ceny se mohou lišit v závislosti na poskytovateli.

Co dělat na ostrově Mykonos?

1. Prozkoumejte město Mykonos: Procházejte úzkými uličkami města Mykonos a objevujte jeho půvabné bílé domky, barevné dveře a malé obchůdky. Zahleďte si slavný Mykonoským větrný mlýn a ochutnejte místní speciality v tradičních tavernách.

2. Relaxujte na plážích: Ostrov Mykonos je známý svými nádhernými plážemi. Navštivte pláže Paradise a Super Paradise pro skvělou atmosféru a noční život, nebo se vydejte na klidnější pláže jako Agios Sostis nebo Panormos, kde si můžete užít klid a relaxaci.

3. Vychutnejte si noční život: Mykonos je domovem živého nočního života. Navštivte některý z mnoha klubů a barů v městě Mykonos, kde můžete tancovat a bavit se celou noc. Zároveň se nezapomeňte zastavit v jednom z módních barů u pláže a sledovat úchvatné západy slunce.

4. Prozkoumejte historické památky: Nechte se unést historií Mykonosu a navštivte ikonické místo zvané Panagia Paraportiani, které je jednou z nejznámějších a nejfotografovanějších památek na ostrově. Navštivte také malou vesnici Ano Mera, kde se nachází klášter Panagia Tourliani.

5. Plavte se okolo ostrova: Prozkoumejte okolí Mykonosu na malé lodi nebo katamaránu. Objevte nedaleké ostrůvky a úchvatné pobřeží, které nabízí skryté zátoky a úžasné místa k potápění a šnorchlování.

6. Vyzkoušejte vodní sporty: Ostrov Mykonos je ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Vyzkoušejte si šnorchlování, potápění, windsurfing nebo jízdu na vodním skútru a prožijte adrenalinový zážitek na krásných plážích.

7. Navštivte archeologický muzeum: Přímo v centru města Mykonos se nachází Archeologické muzeum, kde můžete prozkoumat bohatou historii a archeologické nálezy z ostrova Mykonos.

Všechny akční letenky na Mykonos

Náš tip

Další levné letenky do Řecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.