Doporučujeme! Austrian Airlines ✈ přímé lety na Maledivy z Vídně ↔ 16.490 Kč

Doporučujeme! Austrian Airlines ✈ přímé lety na Maledivy z Vídně ↔ 16.490 Kč
Rezervace letenky

Jak se dostat na Maledivy bez cestovní kanceláře? Kladete si otázku, s kým letět? V těchto dnech příjemná starost, protože akci má Qatar Airways i Emirates Airlines. Jedna aerolinka ovšem létá bez jakéhokoliv přestupování! Jako novinku představujeme obousměrné přímé akční letenky na Maledivy s odletem z Vídně za 16.490 Kč.

Kdy letět na Maledivy bez přestupování?

Chcete li vyrazit na Maledivy bez přestupování, můžete tak učinit při cestě od začátku příštího roku. Austrian Airlines teď nabízí levné letenky do Male z Vídně na první čtyři měsíce roku 2024, tak toho využijte!

Dopravce: Austrian Airlines

Cestovní období: 3. leden 2024 až 27. duben 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: žádný - přímý let 8h a 50min

Přílet: Male (MLE) Male Intl Arpt Maledivy

Zavazadla: 2 příruční zavazadla zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

1. Lodí: Nejpopulárnější způsob přepravy z letiště do centra Male je lodní doprava. Existuje několik veřejných lodních linek, které vás dopraví přímo do centra města. Cena se pohybuje kolem 1-2 USD a cesta trvá přibližně 10-15 minut.

2. Lodní taxi: Další možností je využití lodního taxíku, který je rychlejší a pohodlnější. Tyto lodní taxi mají pevně stanovené ceny a jsou k dispozici na letištním přístavišti. Cena se pohybuje kolem 10-15 USD a cesta trvá přibližně 5-10 minut.

Co dělat na Maledivách?

1. Pláže a laguny: Maledivy jsou proslulé svými nádhernými plážemi s bílým pískem a azurově modrou vodou. Relaxujte na pláži, procházejte se po pobřeží a koupejte se v průzračných lagunách.

2. Potápění a šnorchlování: Maledivy jsou skvělým místem pro potápění a šnorchlování. Objevte korálové útesy a pestrobarevný podmořský svět, který je domovem pro mnoho druhů tropických ryb, korálů a dalších mořských tvorů.

3. Vodní sporty: Vyzkoušejte různé vodní sporty, jako je windsurfing, kajak, stojkařství na prkně (stand-up paddleboarding) nebo vodní lyžování. Mnoho resortů nabízí širokou škálu vodních aktivit.

4. Plavání s delfíny: Maledivy jsou domovem mnoha druhů delfínů. Můžete se připojit k organizovanému výletu a zažít nezapomenutelný zážitek plavání s divokými delfíny.

5. Kulturní procházky: Projděte se po městečku Male a objevte jeho malebné uličky, staré mešity a trhy. Získáte tak pohled do místní kultury a života na Maledivách.

6. Luxusní resorty: Na Maledivách najdete mnoho luxusních resortů a hotelů, které nabízejí prvotří ubytování, wellness centra, restaurace s místní i mezinárodní kuchyní a mnoho dalšího.

7. Rybářské výlety: Připojte se k rybářskému výletu a vyzkoušejte tradiční způsob rybolovu. Můžete se těšit na lov ryb a možná i na úlovek na večeři.

8. Relaxace a wellness: Maledivy jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Mnoho resortů nabízí luxusní wellness centra, kde si můžete dopřát masáže, lázně a další procedury.

9. Výlety na blízké ostrovy: Z Malediv můžete podniknout výlety na blízké ostrovy, kde si můžete prohlédnout místní život a tradice.

10. Romantické plavby: Prožijte romantickou plavbu na soukromé jachtě kolem ostrovů a vychutnejte si krásu maledivských západů slunce.

Všechny akční letenky na Maledivy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.