Doporučujeme! Anglie ✈ 2 verze lowcost letenek do Londýna s odlety z Prahy ↔ od 1.410 Kč

Doporučujeme! Anglie ✈ 2 verze lowcost letenek do Londýna s odlety z Prahy ↔ od 1.410 Kč

V dnešním článku bychom rádi nastínili podmínky pro vycestování do Londýna. Na trhu je až 12 nízkonákladových tarifů, my se však podíváme pod pokličku výhradně odletům z našeho hlavního města, protože ten žádáte úplně nejčastěji. Chceme li se dostat s cenou pod dva tisíce, máme dvě možnosti. Jedna od Ryanair a druhá od EasyJet.

Přehled letenek do Londýna s odlety z Prahy

1. Ryanair - Londýn z Prahy od 1.410 Korun - cestovní období 19. leden 2022 až 31. květen 2023.

2. EasyJet - Londýn z Prahy od 1.782 Korun - cestovní období 18. červenec 2022 až 28. listopad 2022.

Podmínky letu

U lowcostu nikdy nevíte, jestli ještě za hodinu bude cena bude platit jako aktuální. Proto je ku prospěchu mít po ruce kartu a případný volný termín okamžitě bookovat. U letů Praha - Londýn a zpět tento fakt ještě podtrhneme. Zpáteční letenka je včetně zpáteční zavazadla.

Přílety do Londýna

Londýn má více letišť. Nevíte, kam vedou zmíněné spoje? Irská Ryanair létá na Londýn - Stansted (STN), zamtíco britská EasyJet létá na letiště Londýn - Gatwick (LGW)

Tip redakce

Letní termíny vycházejí daleko lépe u EasyJet.

Letenky do Londýna z Prahy

 

Další alternativy letů do Londýna

Přehled 12 verzí levných letů

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.