Doporučujeme! American Airlines - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Berlína (zpáteční) 7.790,- Kč

Doporučujeme! American Airlines - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Berlína (zpáteční) 7.790,- Kč
Rezervace letenky

Na konci ledna jsme přinesly zprávy o akci letecké společnosti American Airlines na letenky do Kalifornie pod 8 tisíc korun při odletech z německých letišť. Linka s odletem z Mnichova podražila o 200,- Kč na 7.990,- Kč, k dispozici jsou však i zpáteční levné letenky San Francisco s odletem z Berlína za 7.790,- Kč.

Termíny: Akce American Airlines s letenkami do Kalifornie pokrývá cestovní období na lety do San Francisca od dubna do května a od října do listopadu 2022.

American Airlines létá do USA (San Francisco) přes Londýn - Heathrow. Tato obousměrná linka do Kalifornie je pohodová, protože zastávka (přestup) netrvá otravně dlouho.

Dopravce: American Airlines

Zavazadla: Dvě kabinová jsou u tohoto tarifu od American Airlines zahrnuty do ceny zpáteční letenky.

Výše přidáváme i variantu s odletem z Mnichova.

Tyto akční lety San Francisco už za 7.790,- Kč doporučujeme pro ty, kterým se zpáteční letenka Vídeň - San Francisco a zpět za čtrnáct tisíc od Turkish Airlines zdá příliš drahá.

Tip: TOP 10 levné letenky do USA

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.