Doporučujeme! Air France ✈ USA - přímé lety do New Yorku z Prahy ještě na léto ↔ 13.990 Kč

Doporučujeme! Air France ✈ USA - přímé lety do New Yorku z Prahy ještě na léto ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Kdo někdy letěl do New Yorku přes léto určitě ví, že taková letenka je o mnoho dražší. Když se k tomu přidá přímý let s odletem z Česka, je to žádané zboží. Air France nyní uvolnila zpáteční akční letenky New York na konec léta s odlety už na konci prázdnin za senzačních 13.990 Kč. To by nám v cestovatelském rozpočtu mohlo ušetřit nemálo peněz!

Přímý let do New Yorku z Prahy v létě jen za 13.990 Kč!

Hlavní výhody tohoto akčního letů do USA? Přímý let do New Yorku, odlez z Prahy a termíny ještě na konec letních prázdnin. Pospěšte si, tohle se dlouho neohřeje!

Dopravce: Air France

Cestovní období: 29. srpen 2023 až 27. září 2023

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: přímý let - doba letu 9h a 35min

Přílet: New York (JFK) John F Kennedy Intl Spojené státy americké (USA)

Zavazadla: 1 ks příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. AirTrain JFK a metropolitní doprava: AirTrain JFK je expresní vlak, který vás přepraví z letiště na některou z městských linek metra. Cena za jízdu metrem je kolem 3 USD a tato varianta je jednou z nejekonomičtějších možností.

2. Autobusové linky: Na letišti JFK jsou k dispozici různé autobusové linky, které vás přepraví do různých částí města. Ceny za jízdu se pohybují kolem 2,75 USD a tato varianta je také cenově dostupná.

3. Sdílená přepravní vozidla: Existuje několik společností, které nabízejí sdílené přepravní služby z letiště JFK. Tyto služby sdílíte s ostatními cestujícími a cena za jízdu je obvykle nižší než u taxislužeb.

4. Městské taxislužby: Pokud preferujete pohodlí a soukromí, můžete využít městské taxislužby. Cena za jízdu z letiště do centra se pohybuje kolem 50-60 USD, ale tato možnost je dražší než předchozí varianty.

Co dělat v New Yorku?

V New Yorku je mnoho aktivit a atrakcí, které stojí za to vyzkoušet. Zde je několik tipů, co dělat:

1. Prohlídka památek: Navštivte ikonické památky jako Socha svobody, Times Square, Empire State Building a Central Park.

2. Umění a kultura: Objevte světově proslulé muzea jako Metropolitan Museum of Art, Museum of Modern Art a Guggenheimovo muzeum.

3. Broadway: Užijte si představení na Broadwayi a zhlédněte nejlepší divadelní produkce a muzikály.

4. Procházky po městě: Procházejte se po městských čtvrtích jako Manhattan, Brooklyn a Harlem a objevujte jejich jedinečnou atmosféru.

5. Kulinářské dobrodružství: Vychutnejte si nejlepší gastronomické zážitky v restauracích po celém městě, ochutnávejte různé kuchyně z celého světa.

6. Nákupy: Prozkoumejte módní scénu na 5th Avenue, v Madison Avenue a na trzích jako je Chelsea Market a Union Square Greenmarket.

7. Muzea a galerie: Navštivte další kulturní instituce, jako je Natural History Museum, Whitney Museum of American Art a Intrepid Sea, Air & Space Museum.

8. Noční život: New York je známý svým živým nočním životem. Navštivte kluby, bary a jazzová místa, kde se můžete bavit a tančit.

9. Plavba kolem Manhattanu: Vychutnejte si panoramatický výhled na město při plavbě kolem Manhattanu na lodi.

10. Parky a zelené plochy: Odpočiňte si v jednom z mnoha parků, jako je Central Park, High Line Park nebo Bryant Park.

Toto jsou jen některé z aktivit, které můžete v New Yorku podniknout. Město nabízí nekonečné možnosti pro každého návštěvníka, ať už jste zde poprvé nebo potřetí.

Všechny akční letenky do New Yorku s odletem z Prahy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.