Doporučujeme! Air France - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (tam a zpět) 9.390,- Kč

Doporučujeme! Air France - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (tam a zpět) 9.390,- Kč
Rezervace letenky

Nová alternativa levného zpátečního letu do Thajska vznikla u francouzské národní aerolinky Air France. Po únorovém předprodeji Singapore Airlines se teď v březnu vyplatí akční letenky do Bangkoku s odlety z Vídně od Air France jenom za 9.390,- Kč. Komu nevoní odlety do Berlína se Scoot Airlines, nechť bere tuto variantu.

Co si pro nás Air France přichystala? Jsou to posezónní letenky Bangkok s odlety z vídeňského letiště Schwechat (VIE). Cestovní období zahrnuje 13. březen až 29. listopad 2022, což zasahuje i do nové turistické sezóny 2023.

Akční linka do Thajska společnosti Air France začíná na letišti Vídeň Schwechat (VIE) s přestupem v Paříži - letiště (CDG) Charles De Gaulle airport - Francie a konečným příletem na Bangkok (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko.

Zavazadla: 2 příruční zdarma

Dopravce: Air France

Tip: TOP 10 nejlevnějších letenek do Thajska zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.