Doporučujeme! Air France ✈ Madagaskar - akční letenky Antananarivo z Vídně ↔ 18.990 Kč

Doporučujeme! Air France ✈ Madagaskar - akční letenky Antananarivo z Vídně ↔ 18.990 Kč
Rezervace letenky

Necelé tři roky zapovězené akční lety na Madagaskar jsou nyní zpět díky národním aerolinkám Francie. Air France teď začala nabízet obousměrné letenky na čtvrtý největší ostrov na světe v akci. Cílem je samozřejmě hlavní město Antananarivo. Využijte vzácné letenky do Antananarivo s odletem z Vídně v prodeji za 18.990 Korun.

Kdy letět na Madagaskar?

Madagaskar patří do desítky nejnavštěvovanějších zemí Afriky. Zhlédnout lemury známé z pohádky Madagaskar, nebo úchvatné stromy Baobab, to je jen zrnko, proč se tam vydat. Za devatenáct tisíc teď připadají v úvahu letenky do Antananarivo s odletem z Vídně klidně ještě i na tento rok. Air France tam létá v akci od 1. prosince 2022. Volnou kapacitu najdeme v kalendáři až do 28. dubna 2023.

Na Madagaskar pouze s jedním krátkým přestupem!

Odlétat z Vídně je pro Čechy výhoda, nikoliv komplikace. Do města totiž jezdí za pár korun RegioJet a trip do Afriky nám to neprodraží. Z letiště Schwechat to Air France bere přes své mateřské letiště Paříž (CDG) Charles De Gaulle Intl Arpt - Francie, kde se zdržíme asi jen dvě hodiny. Přilétá se na letiště Antananarivo (TNR) Ivato Arpt - Madagaskar.

3 zavazadla přepravíme na Madagaskar zdarma!

Air France na lince do Antananarivo poskytuje dopravu 3 zavazadel bez doplatku. 2 jsou příruční a ty putují s námi na palubu letadla. Třetí bude odbaveno.

Náš tip

Poslední výhodné lety na Madagaskar se datují 27. únoru 2022. Všeobecně se takové tarify rodí tak jednou ročně. Kdo to s letem na Madagaskar myslí skutečně vážně, lepší příležitost mít asi zase dlouho nebude. 

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.