Doporučujeme! Air France - Karibik - levné letenky Svatý Martin z Vídně (tam a zpět) 13.690,- Kč

Doporučujeme! Air France - Karibik - levné letenky Svatý Martin z Vídně (tam a zpět) 13.690,- Kč
Rezervace letenky

Drtivá většina tipů je teď na Evropu. Není se čemu divit, když letenky přes všechny okolnosti stojí i třeba 250,- Kč, jako například Praha - Neapol a zpět. Nyní si ale přijdou na své ti, co by chtěli letos dovolenou na vlastní pěst v Karibiku. Air France od loňského léta momentálně zlevnila akční letenky na ostrov Svatý Martin o 1.300,- Kč.

V červnu 2021 jsme si rezervovali akci Vídeň - Svatý Martin a zpět za patnáct tisíc. Teď za tyto oblíbené letenky do Karibiku od Air France dáme jen 13.690,- Kč.

Dostupnost akčních letů na Svatý Martin z Vídně rozděluje Air France na dvě období. První je od 25. března do 22. července a poté od 2. září až do 27. listopadu 2022.

Linka do Karibiku od Air France má jeden přestup. Odlety jsou z Vídně Schwechat (VIE) a přestup (cca 2h) je v Paříži (Charles De Gaulle airport). Přílety vedou na letiště St. Maarten (SXM) Princ Juliana airport - Nizozemské Antily. Stejně i zpátky.

Zavazadla: 2 kusy příručních v ceně levné letenky.

Dopravce: Air France

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.