Doporučujeme! Air France - Karibik - Kuba - levné letenky Havana z Berlína, Vídně a Prahy (tam a zpět) 11.690,- Kč

Doporučujeme! Air France - Karibik - Kuba - levné letenky Havana z Berlína, Vídně a Prahy (tam a zpět) 11.690,- Kč
Rezervace letenky

Konec února přinesl i akční letenky na Kubu od španělské Iberie za 11.690,- Kč. Nyní podobné podmínky nastolila také Air France a my tu máme dqalší alternativy. Proč v množném čísle? Kromě letenek do Havany s odlety z Berlína má francouzská Air France navíc i levné letenky na Kubu s odletem z Prahy a taky Vídně.

Tenhle trojlístek akčních letenek na Kubu jsme si představili už loni. Nyní jsou ovšem letenky Havana od Air France o výraznou částku levnější a to hlavně při odletech z Berlína a taky Prahy. Linka do Karibiku s odletem z Česka je nyní totiž levnější, než ta s odletem z Vídně.

Dostupnost akčních letenek na Kubu: Cestovní období zahrnuje duben až říjen 2022.

Jestli se kromě Havany zajímáte také o letenky do Varadera tak vězte, že k dnešnímu datu neni ani jedna akce k dispozici. Nyní se tedy plánuje hlavně cesta do hlavního města Havany.

Zavazadla: Dvě příruční zdarma

Dopravce: Air France

Tip: Aktuální přehled akčních nabídek uvidíte na stránce levné letenky na Kubu.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.