Doporučujeme! Air France - Indický oceán - Reunion Island - levné letenky Reunion z Berlína (zpáteční) 13.790,- Kč

Doporučujeme! Air France - Indický oceán - Reunion Island - levné letenky Reunion z Berlína 13.790,- Kč
Rezervace letenky

Stále v Evropské Unii, přesto na míle daleko až v Indickém oceánu. Je tu nečekaná pozvánka na ostrov Reunion Island. Zámořský department Francie se v nabídkách leteckých společnosti mihnul opět po roce. Konkrétně u Air France s tarifem zpáteční akční letenky na Reunion Island s odletem z Berlína za 13.790,- Kč.

Na Reunion Island jsme vás naposledy lákali září loňského roku, kdy se hodně předvedla letecká společnost Corsair. Ještě o rok dříve to byla společnost Air Mauritius letenkami do Saint-Pierre.

Nyní tu jsou letenky na Reunion z Berlína od aerolinek Air France s dostupností volných míst od 1. února 2022 do 29. května 2022 při aktuální rezervaci.

Co obnáší let na Reunion Island? Odlety v režii francouzského dopravce Air France z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo s přestupem na Paříž (CDG) Charles De Gaulle airport - Francie (cca 4h) a pokračováním na Reunion Island (RUN) Gillot Airport - Reunion.

Zavazadla v ceně letenky: 2 ks příruční

Dopravce: Air France

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.