Doporučujeme! Air Europa - Panama - levné letenky Panama City z Mnichova (tam a zpět) 9.990,- Kč

Doporučujeme! Air Europa - Panama - levné letenky Panama City z Mnichova (tam a zpět) 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Rozšiřujeme doposud strohou nabídku výhodných letů do Střední Ameriky. Minulý měsíc udával tempo kombinovaný tarif aerolinek KLM a Air France, nyní už je ale druhý. Cenou ho předstihl o čtyří stovky akční spoj do Panamy španělské letecké nízkonákladovky Air Europa. Využijte obousměrné letenky do Panama City z Mnichova za 9.990,- Kč.

Akční lety do Panamy s odlety z Mnichova za deset tisíc korun letecké společnosti Air Europa využijeme při odletech v druhé polovině letošního roku (termíny srpen až říjen 2022). Pozor! Termíny ubývají rychlostí blesku.

Air Europa létá do Panamy z Mnichova přes Madrid (na přestup 2 hodiny), s přílety na letiště Tocumen airport - Panama City. Zpáteční letenka je v ceně.

V danou chvíli jsou na trhu ještě stále i kombnované tarify KLM a Air France. Ty létají do Panama City z Berlína za 10.390,- Kč na odlety v květnu a návraty v červenci a Vídně za 12.990,- Kč s širším cestovním obdobím a to na duben až říjen.

Tip: Přehled všech akčních letenek do Panamy

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.