Doporučujeme! Air China ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket z Budapešti a Vídně ↔ 13.490 Kč

Doporučujeme! Air China ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket z Budapešti a Vídně ↔ 13.490 Kč
Rezervace letenky

Phuket, perla Andamanského moře, fascinuje svými sněhobílými plážemi, smaragdovými vodami a tropickou džunglí, která se táhne až k horizontu. Ochutnat místní kuchyni, prozkoumat starobylé buddhistické chrámy nebo si jen užívat slunce na pláži Patong - na Phuketu každý najde svůj ráj. Nyní s akční letenkou na Phuket za 13.490 Kč!

Nové akční lety na Phuket s Air China už za 13.490!

Jestli vám nepasují open jaw lety na Phuket od aerolinek Oman Air a Lufthansy o kterých jsme psali už na jaře, a nebo byste rádi cenu letenky do Thajska smrskli na ještě menší částku, než má například Turkish Airlines, tak výběr linek čínského národního dopravce Air China bude nejlepší volba. Dopravce létá za 13.490 Kč z Budapešti a za 14.490 Kč také z Vídně!

Dopravce: Air China

Cestovní období: 16. říjen 2023 až 28. březen 2024

Odlety: Budapešť (BUD) nebo Vídeň (VIE)

Přestup: Peking (PEK) Beijing Capital Arpt Čína

Přílet: Phuket (HKT) Phuket Intl Airport Thajsko

Zavazadla: 2 zdarma (1 příruční + 1 odbavené)

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Phuket (HKT) máte několik možností, jak se dostat do centra města Phuket Town a dalších populárních destinací na ostrově. Zde je seznam dopravy, seřazený podle ceny:

1. Autobus: Nejlevnější možností je využití místního autobusového dopravce Phuket Smart Bus. Cena jízdného je kolem 100 THB (asi 3 USD) a do centra Phuket Town trvá zhruba 1 hodinu.

2. Shuttle bus: Některé hotely a letoviska nabízejí bezplatný shuttle bus pro své hosty. Informujte se u svého ubytování, jestli je tato možnost k dispozici.

3. Taxi: Taxislužby jsou dostupné přímo před terminálem letiště. Ceny se liší podle destinace a je dobré se předem dohodnout na ceně s řidičem. Cesta do centra Phuket Town může stát kolem 600-800 THB (asi 20-25 USD) a trvá zhruba 30-45 minut, v závislosti na provozu.

4. Doprava zajištěná ubytováním: Mnoho hotelů a letovisek nabízí svým hostům přepravu z letiště. Informujte se u svého ubytování, jestli mají tuto službu k dispozici a jaké jsou ceny.

5. Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní flexibilitu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny a časy dopravy se liší v závislosti na půjčovně a dojížděné destinaci.

Je důležité zkontrolovat aktuální ceny a informace o dopravě před vaší cestou, protože se mohou měnit. Dále doporučuji dbát na bezpečnost a vybírat oficiální taxislužby nebo ověřené přepravní služby, abyste se vyhnuli potenciálním problémům.

Co dělat na ostrově Phuket a v okolí?

Phuket je krásný thajský ostrov, který nabízí mnoho atrakcí a zajímavostí pro turisty. Zde je seznam 15 věcí, které můžete podniknout:

1. Patong Beach: Navštivte nejznámější pláž na ostrově, která je obklopena živým nočním životem, obchody a restauracemi.

2. Phang Nga Bay: Prozkoumejte krásu této zátoky s jejími ikonickými vápencovými skalisky a zaplavovanými jeskyněmi.

3. Phi Phi Islands: Udělejte si výlet na souostroví Phi Phi, kde naleznete bílé písečné pláže, průzračnou vodu a úchvatné podmořské scenérie.

4. Velký Buddha Phuket: Obdivujte monumentální sochu Velkého Buddhy, která se tyčí na vrcholu kopce s výhledem na celý ostrov.

5. Wat Chalong: Navštivte nejvýznamnější buddhistický chrám na Phuketu, kde se můžete poklonit slavnému bratrovi-mnišskému dvojčeti.

6. Old Phuket Town: Procházejte se historickým centrem města Phuket Town a obdivujte unikátní architekturu, tradiční obchody a barevné uličky.

7. Pláž Karon: Relaxujte na jedné z nejdelších pláží na ostrově, která nabízí klidnější a méně přeplněné prostředí než Patong Beach.

8. Pláž Kata: Užívejte si písečné pláže a dobré podmínky pro surfování na populární pláži Kata.

9. Similan Islands: Podnikněte výlet na ostrovy Similan, které jsou známé svým úchvatným podmořským světem a možnostmi šnorchlování a potápění.

10. Tiger Kingdom: Navštivte toto kontroverzní zařízení a vstupte do kontaktu s mláďaty tygrů za dozoru odborníků.

11. Phuket Fantasea: Užijte si večerní show plnou thajských tradic, tanečních vystoupení a akrobacie v této velkolepé tematické vesnici.

12. Pláž Nai Harn: Odpočiňte si na krásné pláži, která je obklopena malebnými kopci a nabízí klidnější atmosféru.

13. Big Game Fishing: Zkuste si lov ryb v Andamanském moři a zažijte dobrodružství s profesionálními rybáři.

14. Promthep Cape: Vydejte se na mys Promthep, abyste si vychutnali úchvatný západ slunce a panoramatický výhled na pobřeží.

15. Wat Srisoonthorn: Obdivujte nádhernou architekturu a klidné prostředí tohoto buddhistického chrámu.

Toto je pouze výběr z mnoha zajímavých aktivit, které lze v Phuketu a jeho okolí podniknout. Ostrov nabízí bohatý kulturní dědictví, nádherné pláže, dobrodružství ve volné přírodě a mnoho dalších příležitostí pro nezapomenutelný pobyt.

Všechny akční letenky na Phuket

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.