Doporučujeme! Air Canada ✈ Karibik - Kuba - akční letenky Havana z Vídně ↔ 11.790 Kč

Doporučujeme! Air Canada ✈ Karibik - Kuba - akční letenky Havana z Vídně ↔ 11.790 Kč
Rezervace letenky

Jedna z hlavních leteckých společností operující na linkách do Karibiku je teď Air Canada, to asi nikomu neuniklo. Nyní se však okruh akčních letů dále rozšiřuje o nové levné letenky na Kubu. Kromě už zmíněného Varadera z Vídně je teď v kurzu i žádaná Havana. Cena o tisícovku trumfla i minulou výhodnou nabídku Air Europa.

Kdy vyrazit do kubánské Havany?

Pozor, pozor! Zpáteční akční letenky Havana s odlety z Vídně Air Canada nabízí pouze ve výprodeji na začátek letošního podzimu. Rezervujte si termín mezi 3. až 26. listopadem 2022. Jiná kapacita u této akce není k dispozici.

Jak se letí na Kubu s Air Canada?

Vídeň Schwechat (VIE) - Toronto (YYZ) Lester B. Pearson airport (kratší přestup) -  Havana (HAV) Jose Marti Intl Arpt - Kuba.

Doprava zavazadel na Kubu

Zdarma je u Air Canada jedno palubní zavazadlo + malá taška.

Tip redakce

V danou chvíli se žádná jiná vhodná alternativa do Havany napříč všemi aerolinkami nenabízí, proto se tady opět vyplatí nezaváhat. Velkým plusem je, že Air Canada je nadprůměrná 4* aerolinka.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.