Doporučujeme! Air Canada - Karibik - Kostarika - levné letenky San Jose z Mnichova (tam a zpět) 11.690,- Kč

Doporučujeme! Air Canada - Karibik - Kostarika - levné letenky San Jose z Mnichova (tam a zpět) 11.690,- Kč
Rezervace letenky

Zažijte dobrodružství ve Střední Americe! Po výprodeji akce Air France už dva měsíce čekáme na další akční letenky do Kostariky a ty jsou právě tady! Nově na scéně je letecká společnost Air Canada a její zvýhodněné letenky do San Jose s odletem z Mnichova. Za obousměrné lety nyní v akci zaplatíme jenom 11.690,- kč.

San Jose je hlavní město Kostariky a ústřední město, když chceme cestovat do tohoto karibského státu. Air France minule létala v akci z něměckého Berlína, Air Canada teď naopak létá do Karibiku - San Jose z německého Mnichova.

Dostupnost: Levné lety do San Jose od Air Canada s odlety z Berlína se dají rezervovat na dobu od 5. března do 28. dubna 2022.

Do Střední Ameriky se letí z Mnichova (MUC) přes Toronto (YYZ), kde může být delší čekání u přestupu. Konečná je na letišti San Jose, Costa Rica (SJO) Juan Santa Maria airport, Costa Rica - Kostarika. Letí se letadlem Boeing model 787-8.

Zavazadla: 2 kusy příručních jsou v ceně akční letenky.

Dopravce: Air Canada

Přehled levných letenek do Kostariky zde.

Přehled levných letenek do Karibiku zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.