Doporučujeme! Air Canada ✈ Karibik - Jamajka - akční letenky Montego Bay z Vídně ↔ 12.490 Kč

Doporučujeme! Air Canada ✈ Karibik - Jamajka - akční letenky Montego Bay ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Vzhůru na Jamajku! Klasická turistická destinace Montego Bay je v letošním roce dostupná za výhodné peníze díky aerolinkám Air Canada. Na konci ledna vyšla zpráva o akční lince Vídeň - Montego Bay a zpět za 12.790 Kč a jelikož to byly jediné akční letenky na Jamajku, tak se po nich jenom zaprášilo. Neváhejte, nyní je tu druhá příležitost.

Kdy letět na Jamajku?

Lety do Montego Bay z Vídně má pro nás Air Canada na termíny po skončení letních prázdnin. Rezervujte si volné místo odletu od 21. září 2022 do 28. října 2022.

Jak se cestuje do Montego Bay?

Letí se z Vídně s denní zastávkou v Torontu (YYZ) v Kanadě. Přílety jsou na letiště Montego Bay (MBJ) Sangster airport - Jamajka.

Doprava zavazadel

Na Jamajku si přepravíme dvě příruční zavazadla zdarma.

Tip redakce

Air Canada je 4* letecká společnost, pomineme li delší přestup v Kanadě, pak splňuje náročně požadavky cestovatele pro dálkový let.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.