Doporučujeme! Air Canada ✈ Karibik - Bahamy - akční letenky Nassau z Vídně s 4* aerolinkou 13.790 Kč

Doporučujeme! Air Canada ✈ Karibik - Bahamy - akční letenky Nassau z Vídně 13.790 Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás exkluzivní tip na letenky do turistického ráje. Tam, kde by se dal luxus doslova krájet. Stále netušíte? Božské pláže s jemným pískem a tyrkysovou vodou Atlantiku, korálové ostrůvky. Stále nic? Konec napínání. Seznamte se s novou akční letenkou na Bahamy! Air Canada dnes spustila akci v ceně 13.790 Kč při odletech z Vídně.

Kdy letět na Bahamy?

Jestli se někdy zrodí levnější lety na Bahamy, pak je poslední léta hlavně díky aerolinkám Air Canada. Posledně se dalo letět výhodněji z Mnichova. Aktuální levné letenky do Nasau z Vídně s cenou pod parádních čtrnáct tisíc mají dostupné cestovní období od 29. října 2022 do 30. března 2023 a to jen při aktuální rezervaci.

Jak se letí na Bahamy?

Linka do karibského ostrovního státu začíná na letišti Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko. Čeká nás pouze jeden přestup a to v Kanadě - Torontu - letiště Leaster B. Pearson (YYZ). Po přestupu už letíme na Bahamy - letiště Nassau airport (NAU). Letí se s 4* Air Canada.

Doprava zavazadel na Bahamy

Zdarma máme v přepravě 2 kusy příručních zavazadel.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.