Doporučujeme! Air Canada ✈ Karibik - akční letenky do Cancunu z Mnichova ↔ 12.490 Kč

Doporučujeme! Air Canada ✈ Karibik - akční letenky do Cancunu z Mnichova ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Představte si místo, kde se křišťálově modré karibské moře setkává s bílými plážemi - to je Cancún, hlavní turistická destinace na poloostrově Yucatán v Mexiku. Kromě luxusních resortů a živé noční scény se můžete těšit třeba na výlety do blízkých mayských archeologických lokalit a nezapomenutelné potápění v podmořském muzeu MUSA.

Letenky do Cancunu nyní nejlevněji za 12.490 Kč

Malé okénko do historie nám ukázalo, že Air Canada nabízela letenky do Cancunu ve spolupráci s Brussels Airlines i s odlety z Vídně už v květnu a to za 12.690 Kč. Momentálně lze bookovat ještě o 200 Kč levnější letenky Cancun s odletem z Mnichova (12.490 Kč. Za zmínku stojí také tarif United Airlines, který najdete níže. Pozor, volná místa ubývají velmi rychle!

Dopravce: Air Canada

Cestovní období: 5. listopad 2023 až 29. duben 2024

Odlet: (MUC) Munich Intl Arpt Německo

Přestup: (YYZ) Lester B Pearson Intl Kanada

Přílet: (CUN) Cancun Aeropuerto Internacional  - Karibik - Mexiko

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Autobus: Nejlevnější možností je využít autobusovou linku ADO, která jezdí z letiště do centra Cancúnu. Cesta trvá přibližně 25-30 minut a cena jízdného se pohybuje kolem 6-8 USD.

2. Kolektivní taxi (colectivo): Kolektivní taxi jsou sdílená vozidla, která jezdí mezi letištěm a centrem města. Jsou levnější než běžné taxi, ale musíte sdílet prostor s ostatními pasažéry. Cena za jízdu se pohybuje kolem 8-10 USD.

3. Soukromý transfer: Můžete si také rezervovat soukromý transfer předem, který vás odveze přímo z letiště do vašeho ubytování. Ceny se liší v závislosti na vzdálenosti a typu vozidla, ale obvykle se pohybují od 20 USD do 50 USD.

4. Taxi: Taxi je pohodlná možnost, ale o něco dražší než předchozí varianty. Cena za jízdu z letiště do centra města se obvykle pohybuje kolem 30-40 USD.

Co dělat v Cancunu a okolí?

Cancún je známý svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a bohatým nabídkou zážitků. Zde je seznam 15 atrakcí, lákadel a zajímavostí, které můžete v Cancúnu a jeho okolí navštívit:

1. Pláže Cancúnu: Vychutnejte si sluneční paprsky a relaxujte na některé z nejkrásnějších pláží na světě, jako je Pláž Cancún nebo Pláž Playa Delfines.

2. Lagúna Nichupté: Objevte tuto malebnou lagunu, kde můžete podniknout jízdu na kajaku, paddleboardu nebo vodním skútru.

3. Chichen Itza: Navštivte jedno z nejznámějších archeologických nalezišť v Mexiku, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde můžete vidět slavnou pyramidu Kukulcána a další historické památky.

4. Isla Mujeres: Plavte se na ostrov Isla Mujeres a objevujte jeho krásné pláže, potápějte se nebo šnorchlujte v korálových útesech.

5. Xcaret Park: Vyzkoušejte dobrodružství v Xcaret Park, kde můžete plavat v podzemních řekách, sledovat archeologické ukázky a poznávat místní kulturu.

6. Tulum: Navštivte ruiny Tulum, starobylé mayanské město ležící na útesech nad karibským mořem.

7. Cenotes: Ponořte se do podzemních jeskyní známých jako cenotes a objevte křišťálově čistou vodu a úchvatnou jeskynní krajinu.

8. Islas Marietas: Vydejte se na výlet lodí na ostrovy Islas Marietas a objevujte skryté pláže, podvodní jeskyně a bohatý podmořský život.

9. Coco Bongo: Zažijte nezapomenutelnou noční zábavu v jednom z nejznámějších klubů v Cancúnu, kde se kombinuje hudba, tance, světelné show a živá vystoupení.

10. Akumal: Šnorchlujte nebo potápějte se v Akumalu a pozorujte želvy v jejich přirozeném prostředí.

11. Xel-Há Park: Navštivte Xel-Há Park, kde můžete plavat s rybami, šnorchlovat v řece a vyzkoušet adrenalinové aktivity.

12. Ruiny Cobá: Procházejte se mezi starými mayanskými ruševinami v Cobá a vydejte se na výstup na pyramidu Nohoch Mul pro panoramatický výhled.

13. Ostrov Holbox: Odpočiňte si na klidném ostrově Holbox, který je známý svými krásnými plážemi a pozorováním žraloků žijících v blízkosti pobřeží.

14. Xplor Park: Zažijte adrenalinové dobrodružství v Xplor Park, kde se můžete projet lanovkami, projíždět na terénních vozech a plavat v podzemních řekách.

15. Plaza Las Américas: Nakupujte a ochutnejte místní kulinářské speciality v Plaza Las Américas, největším nákupním centru v Cancúnu.

Cancún a jeho okolí nabízí širokou škálu zážitků pro každého, od krásných pláží a historických památek po dobrodružné aktivity ve volné přírodě. Nezapomeňte si také vychutnat místní kuchyni, která je plná chutí a exotických ingrediencí.

Všechny akční letenky do Cancunu

Náš tip

Kompletní levné letenky do Mexika

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.