Doporučujeme! Air Canada / Austrian Airlines - Kanada - levné letenky Ottawa z Prahy (zpáteční) 11.990,- Kč

Doporučujeme! Air Canada / Austran Airlines - Kanada - levné letenky Ottawa z Prahy (zpáteční) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Jak letět do Kanady? Máme několik možností akčních letů do Toronta, Montrealu a Ottawy. Dnes oprašíme staronový kombinovaný tarif do hlavního města Kanady aerolinek Air Canada a Austrian Airlines. Za 11.990,- Kč tu máme první letošní akční letenky Ottawa s odlety z Prahy. Tarif je dostupný pro cesty od začátku roku.

Dostupnost: Tyto levné letenky do Ottawy s odlety z Česka se rezervují s malým předstihem. Počítejte s termíny od příštího roku, konkrétně tarif Praha - Ottawa a zpět bookneme na termín od 11. ledna 2022 do 30. května 2022.

Odlétá se z letiště Praha (PRG) a letí se přes Frankfurt a Toronto. Čekají nás tedy 2 přestupy. Přílety jsou na letiště Ottawa (YOW) Ottawa airport - Kanada. U zpáteční levné letenky do Kanady od Austrian Airlines a Air Canada máme přepravu 1 příručního zavazadla zdarma.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.