Doporučujeme! Air Baltic ✈ Litva - akční letenky Vilnius a Palanga z Prahy ↔ 1.790 Kč

Doporučujeme! Air Baltic ✈ Litva - akční letenky Vilnius a Palanga z Prahy ↔ 1.790 Kč
Rezervace letenky

Pokračujeme v přehlídce Air Baltic levných letů do Skandinávie, které jsme začali rozkrývat už včera. Dnes se podíváme pod pokličku letenkám do Litvy. Lotyšský národní přepravce má dokonce nabídky na břeh Baltu a taky do hlavního města. Za sumu 1.790 Kč jsou k rezervaci připraveny zpáteční letenky do Vilniusu a Palangy.

Kdy letět do Litvy a zpět za 1.790 Kč?

Ať se jedná o letenky do Vilniusu z Prahy nebo o letenky Palanga z Prahy, platí cestovní období od 15. ledna 2023 do 27. října 2023. Tyto tarify Air Baltic za pouhých osmnáct stovek jsou platné v den zveřejnění. Jindy už vám podmínky nelze garantovat.

Popis cesty do Litvy na palubě Air Baltic

Lety do Vilniusu i Palangy mají odlety z Prahy - letiště Václav Havel (PRG) - Česko a jeden přestup v Rize (RIX), jelikož Air Baltic je lotyšská dopravní společnost. Přílety jsou pak buď na letiště Vilnius (VNO) a nebo na Palanga airport (PLQ) - Litva. V ceně 1.790 Kč je i návrat!

Doprava zavazadel do Litvy

Letecká společnost Air Baltic nabízí dopravu zdarma u malého zavazadla (30×40×10 cm)    jako třeba kabelka, notebook, foťák, hmotnost malého a příručního zavazadla nesmí dohromady překročit 8 kg. Příruční zavazadlo musí splňovat parametry do (55×40×23 cm).

Náš tip

Do Vilniusu létá obvykle i Ryanair z Vídně, nyní ale tarif není v nabídce a tak je Air Baltic jediná adekvátní volba jak si objednat levné letenky Litva při odletu z Česka.

Akční letenky Litva

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.