Doporučujeme! Aer Lingus ✈ USA - akční letenky Chicago z Prahy ↔ 8.990 Kč

Doporučujeme! Aer Lingus ✈ USA - akční letenky Chicago z Prahy ↔ 8.990 Kč
Rezervace letenky

Jak se dostat do Chicaga? Teď na podzim se opakuje situace ze začátku roku kdy úřadovala irská letecká společnost Aer Lingus. To se daly pořídit letenky do Chicaga s odletem z naší vlasti za 8.490 Kč. Nyní nejsme daleko ani teďka, protože se akce vrací a stojí jen + 500 Kč. Lety Praha - Chicago a zpět jsou teď k mání za 8.990 Kč.

Kdy letět do Chicaga z ČR za devět tisíc?

Podobně jako u včerejší spuštěné akce na New York, létá Aer Lingus do Illinois za daných cestovatelských podmínek od příštího roku. K termínům se snadno dostanete klikem na odkaz rezervace letenky do Chicaga v úvodu článku. Bookovat můžeme volné místo od 6. února 2023 s návraty do 28. března 2023.

Jak se letí do Illinois s Aer Lingus?

Itinerář letu do USA: Odlety jsou z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česká republika. Následuje přestup v Irsku - letiště Dublin airport (DUB) (cca 2 hodiny). Přílety Chicago (ORD) O'Hare Intl airport - Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel do USA na palubě Aer Lingus

Příruční zavazadlo (55×40×24 cm, do 10 kg) zdarma + malé zavazadlo (25×33×20 cm) zdarma (například kabelka, notebook, foťák).

Náš tip

Akční letenky do Chicaga z Prahy prodávají i portugalské aerolinky TAP. Tam a zpět za 10.790 Kč. Na trhu je i přímá linka Vídeň - Chicago a zpět od Austrian Airlines za 12.890 Kč. Nabídku uzavírají LOT Airlines s letenkami za 13.490 kč.

Akční letenky Chicago

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.