Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Maroko - akční letenky Tanger z Prahy ↔ 3.790 Kč

Dopooručujeme! TAP Air Portugal ✈ Maroko - akční letenky Tanger z Prahy ↔ 3.790 Kč
Rezervace letenky

Seznamte se s novými akčními lety do Maroka z dílničky. TAP Air Portugal se přidává k Austrian Airlines a volí stejnou taktiku s nabídkou klasických letenek. Kromě známých lowcostů do Marrakech a Agadir tak máme možnost letět do dalších marockých měst. Uvádíme zpáteční letenky do Tanger s odletem z Prahy jenom za 3.790 Kč!

Kdy letět do marockého Tanger z ČR za 3.790 Kč?

Tyto zpáteční letenky do Maroka od TAP Portugal se řadí do kategorie "first minute". Rezervace probíhají se značným časovým předstihem. Lety do Tanger z Prahy najdeme na termíny od 4. září 2023 do 28. října 2023, čili na dva měsíce po skončení letních prázdnin.

Jak se letí do afrického města nedaleko Evropy?

Lety do Maroka společnosti TAP Portugal vedou přes Portugalsko. Odletíme z pražského letiště Václava Havla (PRG) na letiště Lisabon (LIS) Lisboa - Portugalsko. Tam přestoupíme bez nějakého dlouhého čekání (cca 1h 40min) a budeme pokračovat na Tangier (TNG) Boukhalef airport - Maroko. Stejně se pak dostaneme i z Maroka.

TAP Portugal a přeprava zavazadel

Dvě kabinová zavazadla jsou u TAP zdarma ke každé letence. V ceně levné letenky je jedno velké zavazadlo s rozměry max. 55 x 40 x 20 cm a hmotností 8 kg. Druhé je menší a musí splňovat maximální rozměry do 40 x 30 x 15 cm a hmotností 2 kg.

Náš tip

Levné lety do Maroka se letos značně nafoukly. Do Agadir a Marrakéš kromě Ryanairu začala létat i Austrian Airlines a nyní se k nim přidává TAP. Dole najdete také nové atraktivní letenky do Casablancy s odlety z Mnichova, které jsou jinak zcela nedostatkové zboží.

Akční letenky do Maroka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.