Gruzie - levné letenky Tbilisi z Prahy 4.990,- kč

Po dubnové, již vyprodané akci na letenky do Gruzie mnozí z vás s radostí přivítají další akcičku na levné letenky do Tbilisi s cenou 4.990,- kč včetně tax a poplatků. Akční letenky jsou v tarifu Ukraine International Airlines s odlety z Prahy a návraty do polské Varšavy.

Termíny: levné letenky do Tbilisi v tarifu Ukraine International Airlines si teď můžete bookovat na období od 18. září 2013, do 26. února 2014. Letenky do Tbilisi ve zmíněném tarifu nejsou dostupné na všechny dny, nybrž jen na ty vybrané, ale nutno podotknout, že se dají nyní zlevněné letenky do Gruzie opravdu z čeho vybírat.

Popis letu: startuje se z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina a příletem na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia. Zpáteční let vede z tohoto letiště opět do Kyjeva a přilétá se na letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko.

Tip: jste li už rozhodnuti, s rezervací levné letenky do Gruzie neváhejte, určitě totiř nebudou k mání po celou uvedenou dobu. Akční letenky jsou zpravidla vyprodány, nebo je celkově akce ukončena do pár dní, nejhorší by tedy bylo čekat. Takže čím dříve, tím lépe!

Online rezervace levné letenky Tbilisi (Gruzie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.