Gruzie - levné letenky Tbilisi z Prahy 4.990,- kč

Po dubnové, již vyprodané akci na letenky do Gruzie mnozí z vás s radostí přivítají další akcičku na levné letenky do Tbilisi s cenou 4.990,- kč včetně tax a poplatků. Akční letenky jsou v tarifu Ukraine International Airlines s odlety z Prahy a návraty do polské Varšavy.

Termíny: levné letenky do Tbilisi v tarifu Ukraine International Airlines si teď můžete bookovat na období od 18. září 2013, do 26. února 2014. Letenky do Tbilisi ve zmíněném tarifu nejsou dostupné na všechny dny, nybrž jen na ty vybrané, ale nutno podotknout, že se dají nyní zlevněné letenky do Gruzie opravdu z čeho vybírat.

Popis letu: startuje se z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina a příletem na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia. Zpáteční let vede z tohoto letiště opět do Kyjeva a přilétá se na letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko.

Tip: jste li už rozhodnuti, s rezervací levné letenky do Gruzie neváhejte, určitě totiř nebudou k mání po celou uvedenou dobu. Akční letenky jsou zpravidla vyprodány, nebo je celkově akce ukončena do pár dní, nejhorší by tedy bylo čekat. Takže čím dříve, tím lépe!

Online rezervace levné letenky Tbilisi (Gruzie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.