Etihad Airways ⇆ Vietnam - levné letenky Ho Chi Minh City 8.552,- kč

Letět v dnešní době s cestovkou je opravdový přepych dovolící si jen človek, jemuž nevadí vyhazovat peníze do luftu. Je pravdou, že výhody alternativního cestování už poznává čím dál větší okruh našich obyvatel. Otevře se vám tak kolikrát za minimum financí takové dobrudružství, na které si jen tak nepříjdete.

Důkazem toho budiž dnes zrozené levné letenky do Vietnamu za báječných 8.552,- kč i s poplatky. Zpáteční lety vedou do Ho Či Minova Města (Ho Chi Minh City, dříve Saigon) nacházející se blízko řeky Mekong ze srbského bělehradu a zpět do italského Milána. Akční letenky Ho Chi Minh City vzešly v platnost dnešním dnem až do skončení akce nebo vyprodání. Rezervujte z kalendáře na termíny skoro po celý červen. Odkaz vedoucí do kalendáře je níže.

Podrobnější informace k tarifu: Tuto perličku si připisuje na triko letecká společnost Etihad Airways. Letět s touto aerolinkou je záruka pohodlí, prvotřídní služby a kvalita na palubě. Trasa letu: Bělehrad (BEG) Srbsko - Abú Dhabí (AUH)  Emiráty - Ho Chi Minh City (SGN) Vietnam. Stejně i zpět s příletem na letiště Milán (MXP) Itálie.

Tip: Pro koho jsou určeny levné letenky Vietnam v režii akce Etihad Airways. Je potřeba si říct, ze se zde otevírá prostor opravdovým fandům cestování, vždyť zpáteční letenky k místu odletu, což je Bělehrad jsou k pořízení z Prahy za 2.700,- kč a z místa návratu, v tomto případě Milán je to v červnu už za nějakých 768,- kč. Za jedenáct a půl tisíce korun si tak na cestě do Vietnamu procestujete letecky i kus Evropy!

⇆ Ho Či Minovo Město - Vietnam 8.552,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.