Chongqing

Finnair ⇆ Čína - levné letenky Peking a Chongqing z Prahy (a zpět) 10.489,- kč

akce letenky Chongqing a Peking - ČínaKoupit levnou letenku do Číny není žádná velká věda. Stačí počkat si na vhodnou příležitost a poté rezervovat jako v tomto případě, kdy světlo světa spatřily dva nové tarify s akčními letenkami od Finnair. Žádné odlety mimo republiku. Objednejte si za pouhých 10.489,- kč zpáteční letenku do Pekingu a Chongqing s odletem z letiště Praha.

Finnair - Čína ↔ levné letenky XiAn, Chongqing z Prahy 12.010,- kč

Znovu obnovené tarify Finnair z Prahy na levné letenky do Číny již spatřily světlo světa, takže nebude na škodu si o nich něco povědět. V množném čísle píšeme proto, že se jedná o letenky hned do dvou čínských měst. První nabídka obsahuje letenky do Chongqing (Čchung-čching), nejlidnatější čínské město s cenou 12.010,- kč.

Jen dvacetikorunový doplatek umožňuje zaknihovávat si zpáteční levné letenky XiAn, což je turisticky nejnavštěvovanější město Číny. Oba dva tarify spadají pod top aerolinku Finnair, která se pyšní mnoha tituly v rámci svých služeb. Například za předloňský rok získala prestižní ocenění "nejbezpečnější aerolinka".

Vraťme se ale zpátky k akci. Podíváme se na dostupnost letenek. Zde je situace opět příznivá. Kromě akční ceny je možné objednávat levné letenky do Číny na širokou paletu termínů, jak pro lety do Chongqing, tak i pro lety do XiAn. Nyní konkrétně: Letenky Chongqing objednávejte v období od 20. únor až 30. říjen. Letenky XiAn na období 1. duben až 25. říjen.

Info k letům: V obou případech se letí přes finské letiště v Helsinkách. Odlétá se z letiště Praha. Přílety jdou pak na Chongqing Arpt, Chongqing, Čína, nebo na Xianyang Arpt, Xi An, Čína, podle zvoleného tarifu. Zpáteční let z Číny do Prahy kopíruje prvotní cestu.

Upozornění: I když letenky do XiAn i Chongqing jsou k dostání na poměrně širší cestovní období a to i včetně kalendáře, termínů na některé měsíce je rapidní nedostatek. Ty levné letenky, které ještě svítí jako volné, ubývají doslova před očima. Využijte tohoto výprodeje zavčasu!

↔ Chongqing - Čína (z Prahy) 12.010,- kč rezervace

↔ XiAn - Čína (z Prahy) 12.030,- kč rezervace

Finnair - Čína - levné letenky Chongqing 9.534,- kč

Zajímavý trip na levný let do Číny se nabízí cestovatelům, kteří nemají problém započít svou cestu z Lucemburska. Nejbezpečnější aerolinka roku 2012 zařadila do svých spojů levné letenky do Chongqing s cenou 9.534,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Lucemburku a návratem do Prahy. Toho využíváme a zveřejňujeme akční kalendář.

Akční lety jsou kombinací dopravců Finnair a Luxair, s kterou letíte z Lucemburku k prvnímu mezipřistání. Pojďme se ale mrknout na dostupnost letenek do Číny ve zmiňovaném tarifu. Ten nabízí levné letenky Chongqing na období od 2. února 2014 do 30. října. Termínů není přebytek, ale kdo si pospíší, vybere si.

Zajímá vás, jak se letí? Odlety jsou uskutečňovány s Luxair z letiště Luxembourg Arpt, Lucemburk, Lucembursko k prvnímu mezipřistání na Copenhagen Arpt, Kodaň, Dánsko, odtud s Finnair na Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko. Přílet na letiště Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Zpět už jen mezipřistání v Helsinkách a přílet na Václav Havel Praha Arpt, Praha, Česká Republika.

Tip: Zpáteční letenka do Lucemburku z Prahy vyjde levněji, než jednosměrná. Jaká volba je nejpřijatelnější pro vaše požadavky vám radí napovíme na našem facebooku. Rovněž připomínáme, že poslední akcičku na letenky do Chongqing jsme tu měli již před více než půlrokem, další tip na zlevněnou cestu se objeví kdoví kdy.

Finnair - Čína - levné letenky Chongqing z Prahy 12.070,- kč

***update - doplněn letový kalendář*** Je tady nový týden a s ním i nové letenkové tipy. Jako první si dnes představíme tarif finské aerolinky Finnair na levné letenky do Číny z Prahy. Na pořadu dne jsou levné letenky do Chongqing, takzvaného Hong Kongu střední Číny, odkud se můžete například vydat na výlet k vodnímu dílu česky nazývané Tři soutěsky.

Letenky Praha - Chongqing a zpět s odletem z Prahy jsou nyní dostupné za cenu 12.070,- kč s taxami i poplatky na několik listopadových termínů. Jako příklad rezervace zpáteční levné letenky do Chongqing s odletem z Prahy uvádíme datum 15.11. - 23.11., nebo letenky na datum 18.11. - 26.11. Náhled rezervace na konci zprávy.

Popis letu - pořádá aerolinka Finnair. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko a příletem na Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Výhodou letu z Prahy do Chongqing je, že se dají vybrat i levné letenky s kratším mezipřistáním, takže není nutno vyspávat na letišti.

Nepreferujete li nejlevnější letenky na úkor cestování mimo ČR, zvolte si tarif do Číny od Finnair, který je samozřejmě k nalezení i přes náš vyhledávač levných letenek. Kdo by ovšem preferoval letenky do jiného čínského města, například Pekingu za ještě lepši cenu a nevadil by mu odlet mimo náš stát, nechť si počká na další dnešní aktualitku.

Online rezervace levné letenky Chongqing (Čína)

Finnair - Čína - levné letenky Chongqing z Prahy - zpáteční 12.490,- kč

Díky letecké společnosti Finnair se podíváme letecky levně do Číny! Aerolinky přichází s aktuálními tarify na levné letenky do Chongqing, významného kulturního a historického centra S'-čchuanu, střediska průmyslu a také dopravní křižovatkou. Levné letenky Chongqing jsou v systému dostupné za cenu 12.490,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy a v ceně i se zpáteční letenkou Chongqing - Praha.

V českém rezervačním systému naleznete kalendář na levné letenky do Chongqing s odlety z Prahy od 5. prosince do 31. srpna 2013. Vybrané dny na volné levné letenky do Číny najdete pod odkazem na rezervaci letenky na konci aktuality. Odlet aerolinek Finnair na lince Praha - Chongqing je uskutečňován z letiště Václav Havel Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko a příletem na letiště Chongqing Arpt, Chongqing, Čína.

Díky rozmanitosti termínů si nyní hravě zarezervujete levné letenky do Chongqing, které budou nejlépe vyhovovat vaším představám pro let v konkrétním datu. Doporučujeme tedy včasnou rezervaci levné letenky do Číny, jelikož kdo zaváhá, ideální termín pro let již nemusí sehnat. A můžete ušetřit nejen na letence! Díky porovnání ubytování naleznete velmi snadno také levné hotely v Číně (Chongqing).

Online rezervace levné letenky Chongqing (Čína)

Finnair - Čína - levné letenky Praha - Chongqing a zpět 9.770,- kč

S leteckou společností Finnair do Číny. Je tady výhodná akční nabídka na levné letenky do Chongqing s odletem z Prahy za cenu 9.770,- kč i s poplatky. navštivte město, kde se vyrobí 10 milionů motorek za rok. V ceně je zpáteční letenka do Prahy. Levné letenky do Chongqing od letecké společnosti Finnair si rezervujeme výhodně na měsíce Květen, Červen, Červenec, Srpen a Září. Jedná se o let s odletem z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko a příletem na letiště Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Levné letenky do Chongqing jsou k dispozici v hojném počtu, ale mizí velmi rychle, nenechte si uniknout levné letenky do Číny!

Rezervace levné letenky Chongqing (Čína)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur