Finnair - Čína - levné letenky Chongqing 9.534,- kč

Zajímavý trip na levný let do Číny se nabízí cestovatelům, kteří nemají problém započít svou cestu z Lucemburska. Nejbezpečnější aerolinka roku 2012 zařadila do svých spojů levné letenky do Chongqing s cenou 9.534,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Lucemburku a návratem do Prahy. Toho využíváme a zveřejňujeme akční kalendář.

Akční lety jsou kombinací dopravců Finnair a Luxair, s kterou letíte z Lucemburku k prvnímu mezipřistání. Pojďme se ale mrknout na dostupnost letenek do Číny ve zmiňovaném tarifu. Ten nabízí levné letenky Chongqing na období od 2. února 2014 do 30. října. Termínů není přebytek, ale kdo si pospíší, vybere si.

Zajímá vás, jak se letí? Odlety jsou uskutečňovány s Luxair z letiště Luxembourg Arpt, Lucemburk, Lucembursko k prvnímu mezipřistání na Copenhagen Arpt, Kodaň, Dánsko, odtud s Finnair na Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko. Přílet na letiště Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Zpět už jen mezipřistání v Helsinkách a přílet na Václav Havel Praha Arpt, Praha, Česká Republika.

Tip: Zpáteční letenka do Lucemburku z Prahy vyjde levněji, než jednosměrná. Jaká volba je nejpřijatelnější pro vaše požadavky vám radí napovíme na našem facebooku. Rovněž připomínáme, že poslední akcičku na letenky do Chongqing jsme tu měli již před více než půlrokem, další tip na zlevněnou cestu se objeví kdoví kdy.

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.