Finnair - Čína - levné letenky Chongqing 9.534,- kč

Zajímavý trip na levný let do Číny se nabízí cestovatelům, kteří nemají problém započít svou cestu z Lucemburska. Nejbezpečnější aerolinka roku 2012 zařadila do svých spojů levné letenky do Chongqing s cenou 9.534,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Lucemburku a návratem do Prahy. Toho využíváme a zveřejňujeme akční kalendář.

Akční lety jsou kombinací dopravců Finnair a Luxair, s kterou letíte z Lucemburku k prvnímu mezipřistání. Pojďme se ale mrknout na dostupnost letenek do Číny ve zmiňovaném tarifu. Ten nabízí levné letenky Chongqing na období od 2. února 2014 do 30. října. Termínů není přebytek, ale kdo si pospíší, vybere si.

Zajímá vás, jak se letí? Odlety jsou uskutečňovány s Luxair z letiště Luxembourg Arpt, Lucemburk, Lucembursko k prvnímu mezipřistání na Copenhagen Arpt, Kodaň, Dánsko, odtud s Finnair na Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko. Přílet na letiště Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Zpět už jen mezipřistání v Helsinkách a přílet na Václav Havel Praha Arpt, Praha, Česká Republika.

Tip: Zpáteční letenka do Lucemburku z Prahy vyjde levněji, než jednosměrná. Jaká volba je nejpřijatelnější pro vaše požadavky vám radí napovíme na našem facebooku. Rovněž připomínáme, že poslední akcičku na letenky do Chongqing jsme tu měli již před více než půlrokem, další tip na zlevněnou cestu se objeví kdoví kdy.

Letecké společnosti