Finnair - Čína - levné letenky Chongqing z Prahy 12.070,- kč

***update - doplněn letový kalendář*** Je tady nový týden a s ním i nové letenkové tipy. Jako první si dnes představíme tarif finské aerolinky Finnair na levné letenky do Číny z Prahy. Na pořadu dne jsou levné letenky do Chongqing, takzvaného Hong Kongu střední Číny, odkud se můžete například vydat na výlet k vodnímu dílu česky nazývané Tři soutěsky.

Letenky Praha - Chongqing a zpět s odletem z Prahy jsou nyní dostupné za cenu 12.070,- kč s taxami i poplatky na několik listopadových termínů. Jako příklad rezervace zpáteční levné letenky do Chongqing s odletem z Prahy uvádíme datum 15.11. - 23.11., nebo letenky na datum 18.11. - 26.11. Náhled rezervace na konci zprávy.

Popis letu - pořádá aerolinka Finnair. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko a příletem na Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Výhodou letu z Prahy do Chongqing je, že se dají vybrat i levné letenky s kratším mezipřistáním, takže není nutno vyspávat na letišti.

Nepreferujete li nejlevnější letenky na úkor cestování mimo ČR, zvolte si tarif do Číny od Finnair, který je samozřejmě k nalezení i přes náš vyhledávač levných letenek. Kdo by ovšem preferoval letenky do jiného čínského města, například Pekingu za ještě lepši cenu a nevadil by mu odlet mimo náš stát, nechť si počká na další dnešní aktualitku.

Online rezervace levné letenky Chongqing (Čína)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.