Finnair - Čína - levné letenky Chongqing z Prahy 12.070,- kč

***update - doplněn letový kalendář*** Je tady nový týden a s ním i nové letenkové tipy. Jako první si dnes představíme tarif finské aerolinky Finnair na levné letenky do Číny z Prahy. Na pořadu dne jsou levné letenky do Chongqing, takzvaného Hong Kongu střední Číny, odkud se můžete například vydat na výlet k vodnímu dílu česky nazývané Tři soutěsky.

Letenky Praha - Chongqing a zpět s odletem z Prahy jsou nyní dostupné za cenu 12.070,- kč s taxami i poplatky na několik listopadových termínů. Jako příklad rezervace zpáteční levné letenky do Chongqing s odletem z Prahy uvádíme datum 15.11. - 23.11., nebo letenky na datum 18.11. - 26.11. Náhled rezervace na konci zprávy.

Popis letu - pořádá aerolinka Finnair. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko a příletem na Chongqing Arpt, Chongqing, Čína. Výhodou letu z Prahy do Chongqing je, že se dají vybrat i levné letenky s kratším mezipřistáním, takže není nutno vyspávat na letišti.

Nepreferujete li nejlevnější letenky na úkor cestování mimo ČR, zvolte si tarif do Číny od Finnair, který je samozřejmě k nalezení i přes náš vyhledávač levných letenek. Kdo by ovšem preferoval letenky do jiného čínského města, například Pekingu za ještě lepši cenu a nevadil by mu odlet mimo náš stát, nechť si počká na další dnešní aktualitku.

Online rezervace levné letenky Chongqing (Čína)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.