Zítra končí! KLM - Keňa - levné letenky Mombasa z Vídně (a zpět) 9.990,- Kč

Zítra končí! KLM - Keňa - levné letenky Mombasa z Vídně (a zpět) 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Když jsme před týdnem psali o akci Turkish Airlines letenky Keňa - Mombasa z Vídně za 13.590,- Kč, ještě jsme netušili, jaký poprask na trhu udělá KLM. Až 3.590,- kč můžeme nyní šetřit při rezervaci levné letenky do Mombasy s odletem z rakouského hlavního města. Nabízí se 2 tarify a cena začiná na parádních 9.990,- Kč s poplatky.

Pozor, akční letenky Keňa z Vídně z dílny nizozemské letecké společnosti KLM s cenou pod deset tisíc korun mají zítra konečnou, tak si zkuste pospíšit, jinak není šance levné letenky získat.

Jak už jsme psali, levné letenky Mombasa z Vídně od KLM mají více verzí s dostupností od 17. října 2021 do 2. prosince 2021. Rozdíl mezi tarify je tisíc korun a taky v termínech. Pro úplnost zmiňujeme i možnost u KLM rezervace letenky do Mombasy s odletem z německého Mnichova. Zpáteční let se prodává za 12.390,- Kč.

Veškerý přehled levných letenek do Keni i vč. letů do Nairobi můžete sledovat na této stránce.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.