Zítra končí! Air France - Střední Amerika - Panama - levné letenky Panama City z Vídně (a zpět) 12.790,- Kč

TIP! Air France - Střední Amerika - Panama - levné letenky Panama City z Vídně (a zpět) 12.790,- Kč
Rezervace letenky

Vyhlížíte levné letenky do Panamy? Jeden tarif tady máme již od května. Je to tarif letecké společnost KLM při odletu z Vídně. K tomu se dnes v systému ukázaly také levné letenky do Panama City od Air France opět při odletu z rakouské metropole. Cena letenky do Panama City je stejná, jako u KLM, tedy 12.790,- kč. Akce končí pozítří.

Kdo by chtěl tedy jedny z těchto dvou akčních letenek do Panamy, má na to s dneškem ještě poslední 2 dny. Air France má levné letenky do Panama City na období letu od 28. srpna do 30. prosince 2021. KLM létá do Panamy za těchto podmínek od stejného termínu, avšak delší období. Návraty jsou možné až do dubna 2022.

Když jsme psali o dvou tarifech do Panamy, tak jsme nebyli přesní. Je tu totiž ještě jeden - s odletem z Prahy. Za 15.990,- Kč může s Air France získat letenky Praha - Panama City a zpět na termíny od 31. října 2021 do 27. dubna 2022.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.