Zcela bez omezení: Bulharsko - 5 verzí levné letenky Varna z Vídně a Prahy (a zpět) od 1.320,- Kč

Zcela bez omezení: Bulharsko - 5 verzí levné letenky Varna z Vídně a Prahy (a zpět) od 1.320,- Kč

Chcete na dovolenou zcela bez omezení? Pak doporučujeme Bulharsko! Balkánská země se dohodla s českem na základě dohody ministry zahraničí obou zemí, že do Bulharska mohou čeští občané cestovat bez nutnosti předložení testu na Covid-19, potvrzení o prodělání nemoci, nebo potvrzení o očkování! Letíme za levno?

Letenky do Bulharska? To jsou hlavně lety do oblíbených turistických letovisek Varna a Burgas. Dneska si vezmeme do parády prvně jmenovaný tarif do Varny. Přinášíme aktuální souhrn obsahující 5 verzí levné letenky do Varny od 4 aerolinek - Wizz Air, Ryanair, Austrian Airlines a Smartwings. Odlety do Bulharska (letovisko Varna) jsou možné z Vídně a Prahy. Níže je přehled.

1. Wizz Air - obousměrné levné letenky Varna s odlety z Vídně od 1.320,- kč na termíny od 3. července 2021 do 10. května 2022.

2. Ryanair - obousměrné levné letenky Varna s odlety z Vídně od 1.433,- kč na termíny od 20. června 2021 do 27. října 2022.

3. Wizz Air - obousměrné levné letenky Varna s odlety z Prahy od 2.028,- Kč na termíny od 20. června 2021 do 10. dubna 2022.

4. Austrian Airlines - obousměrné levné letenky Varna s odlety z Vídně za 2.690,- kč na termíny od 29. června 2021 do 29. října 2022.

5. Smartwings - obousměrné levné letenky Varna s odlety z Prahy za 6.390,- kč na termíny od 20. června 2021 do 17. září 2021.

Vše o výhodných letech do Bulharska i včetně dalších letovisek v Burgasu a taky do Sofie najdete na stránce levné letenky Bulharsko.

Podmínky pro vstup do Bulharska

Nejsou vám známy podmínky pro vstup do země? Zjištěte si je velice rychle a snadno. MZV.cz nově spustilo přehledný portál dovolená 2021, kde jsou informace pro vstup hlavně do evropských zemí popsány jasně a zřetelně. Více zde.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.