Výprodej! Lufthansa - Francie - Korsika - levné letenky Bastia z Prahy (a zpět) na palubě 5* aerolinky 3.690,- Kč

TIP! Lufthansa - Francie - Korsika - levné letenky Bastia z Prahy (a zpět) na palubě 5* aerolinky 3.690,- Kč
Rezervace letenky

Jak se vydat na Korsiku? Co třeba letecky s 5 hvězdičkovou aerolinkou Lufthansa? Máte rádi nadstandartní služby, ale nechcete zbytečně připlácet? U letu na francouzský ostrov Korsika ležící v západním Středozemním moři lze využít akčních letů z našeho hlavní města. Zpáteční akční letenky Bastia s odletem z Prahy za 3.690,- Kč.

Dostupnost: Jedná se o levné letenky na léto v rozmezí června a července. Přesné data odletu a návratů u letenky Praha - Bastia a zpět vidíte po kliku na rezervační odkaz.

Máte li o tyto letenky do Bastia z Česka od 5 hvězdičkové letecké společnosti Lufthansa zájem, musíte sebou hodit. Jde totiž o výprodej a volné kapacity už zbývá velmi málo.

Letenky na Korsiku od Lufthansy mají odlety z letište Praha Václav Havel (PRG) s přestupem ve Frankfurtu (FRA) (na přestup je hodinka a čtvrt). Přílet je na letiště Bastia (BIA) Poretta Airport - Francie.

Alternativa: Propásnete li levné letenky na Korsiku od Lufthansy, je tu alternativní možnost. Easyjet a její letenky do Bastie s odlety z Berlína. Lowcosty se prodávají od 2.403,- Kč. Odlety jsou možné od 26. června.

Další tipy na levné letenky do Francie na sezónu 2021 najdete zde.

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety