Virgin Australia - Austrálie ↔ letenky Melbourne, Sydney, Brisbane 15.710,- kč

Dovolujeme si představit leteckou společnost Virgin Australia a s ní i její zvýhodněné letenky do Austrálie. Namířit si to do Austrálie za přijatelnou cenu je teď možné hned v podobě tříoblíbených měst. Nabízí se zpáteční levné letenky do Melbourne, Sydney, nebo Brisbane s cenou pohybující se i pod šestnáct tisíc kč s poplatky.

Jedná se o tzv. open jaw letenky (pro méně zkušené: jsou to letenky s jiným místem návratu, než je původní odlet. V tomto případě jsou k mání levné letenky Brisbane, Sydney či Melbourne na vybrané termíny do konce června s nejpozdějším zítřejším provedením rezervace. Konkrétní ceny letenek do jednotlivých australských měst jsou k nalezení na konci letenkového tipu.

Jak se tedy letí? Startuje se z letiště z Dublinu v Irsku ze spojem Brisbane, Sydney, nebo Melbourne. Návraty pak nevedou zpět do Dublinu, nýbrž do německého Mnichova. Vyplatí se tedy doobjednat jednosměrnou lowcost letenku do Dublinu. Z Mnichova se již dopravíte levně několika způsoby. Více informací vám rádi poskytneme na našem facebooku, přidejte si nás!

Tip: Letět se dá nyní do Austrálie s Virgin Australia také s návratem do Frankfurtu. Máte-li zájem o tuto variantu, napište nám. Pro dopravu z Mnichova zpět do ČR se nejčastěji využívájí autobusy Student Agency, či doprava autem.

↔ Melbourne - Austrálie (z Dublinu) 15.710,- kč rezervace

↔ Sydney - Austrálie (z Dublinu) 15.953,- kč rezervace

↔ Brisbane - Austrálie (z Dublinu 16.049,- kč rezervace

Letecké společnosti