Virgin Australia - Austrálie ↔ letenky Melbourne, Sydney, Brisbane 15.710,- kč

Dovolujeme si představit leteckou společnost Virgin Australia a s ní i její zvýhodněné letenky do Austrálie. Namířit si to do Austrálie za přijatelnou cenu je teď možné hned v podobě tříoblíbených měst. Nabízí se zpáteční levné letenky do Melbourne, Sydney, nebo Brisbane s cenou pohybující se i pod šestnáct tisíc kč s poplatky.

Jedná se o tzv. open jaw letenky (pro méně zkušené: jsou to letenky s jiným místem návratu, než je původní odlet. V tomto případě jsou k mání levné letenky Brisbane, Sydney či Melbourne na vybrané termíny do konce června s nejpozdějším zítřejším provedením rezervace. Konkrétní ceny letenek do jednotlivých australských měst jsou k nalezení na konci letenkového tipu.

Jak se tedy letí? Startuje se z letiště z Dublinu v Irsku ze spojem Brisbane, Sydney, nebo Melbourne. Návraty pak nevedou zpět do Dublinu, nýbrž do německého Mnichova. Vyplatí se tedy doobjednat jednosměrnou lowcost letenku do Dublinu. Z Mnichova se již dopravíte levně několika způsoby. Více informací vám rádi poskytneme na našem facebooku, přidejte si nás!

Tip: Letět se dá nyní do Austrálie s Virgin Australia také s návratem do Frankfurtu. Máte-li zájem o tuto variantu, napište nám. Pro dopravu z Mnichova zpět do ČR se nejčastěji využívájí autobusy Student Agency, či doprava autem.

↔ Melbourne - Austrálie (z Dublinu) 15.710,- kč rezervace

↔ Sydney - Austrálie (z Dublinu) 15.953,- kč rezervace

↔ Brisbane - Austrálie (z Dublinu 16.049,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.