United Airlines ⇆ Salvador - levné letenky San Salvador (zpáteční) 11.948,- kč

akce letenky Salvador - San SalvadorPřímořský stát Salvador je díky letenkám od United Airlines zase dostupnější! Po extra dlouhé pauze trvající rok a půl (tehdy se představila Iberia) vítáme další přírustek v sekci levné letenky San Salvador. Druhé největší město Střední Ameriky a hlavní město Salvadoru je za 11.948,- kč i s poplatky k mání z Amsterdamu.

Malý středoamerický stát Salvador není zahlcen masovou turistikou avšak doporučujeme ho navštívit jen pokročilým cestovatelům vědíc přesně proč a kam jedou. Letenky do Salvadoru koupíte jako akční v bohatě dostupných termínech letošního 25. října 2015 až do následujícího 25. března 2016. Akční letenky ukončí samotná aerolinka United Airlines.

Nezavrhujte letenky do Střední Ameriky s odletem z Amsterdamu. S nizozemským městem je spojeno hned několik měst nízkonákladovou linkou. Pro nás se nejvíce hodí let z hlavního města Prahy s Easyjet tam  a zpět už za nějakých 1.290,- kč. Letenku si vyhledejte přímo na www.easyjet.com nebo přes náš vyhledávač.

⇆ San Salvador - Salvador 11.948,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety