Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 12.340,- kč

Směle konkurovat ostatním aerolinkám vypravující spoje z Prahy do Thajska na částečně sezónní a posezónní lety se opět rozhodla letecká společnost Ukraine International Airlines. Navazuje na své předchozí akční letenky Bangkok z třetího týdne v září, které byly výhradně určeny na celou hlavní sezónu. Cena se mění jen nepatrně, aktuální levné letenky od tohoto dopravce vycházejí na 12.340,- kč.

Dostupnost: Na kdy si tedy rezervujeme volná místa u letů do Thajska? (Praha - Bangkok a zpět). Když si kliknete na spodní odkaz s názvem kalendář, uděláte si v tom jasno. Co se týká hlavní sezóny v Thajsku, už z náhledu vyplývá, že se bavíme pouze o posledních místech v únoru a dubnu 2015 a ty se navíc dají spočítat na prstech jedné ruky. Naopak po sezóně kalendář nabízí levné letenky do Bangkoku z Prahy na termíny až do září příštího roku.

Specifikace letu do Thajska s Ukraine International Airlines: Tarif oproti ostatním linkám odlétá z Prahy a do Prahy se také vrací. S mezipřistáním v Kyjevě nemějte obavy. Hrozilo by nebezpečí, společnost by nelétala do zemí EU. Přistání je na letišti Bangkok (BKK) - Thajsko. Zpáteční let kopíruje původní cestu.

Tip: Udělejte si sami obrázek o situaci na trhu s letenkami do Thajska. Více flexibilní mohou cestovat z okolitých měst jako např. z Vídně v přímém letu. Ostatní davají přednost co nejnižším vynaloženým nákladům na cestu, nebo let na jiný ostrov jako třeba Phuket, Krabi nebo Koh Samui. Načerpejte inspirace ze všech akcí, které pro vás rádi monitorujeme. Přehled najdete zde.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.340,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.