Koh Samui

TIP! Austrian Airlines - Thajsko - levné letenky Koh Samui z Prahy (zpáteční) 13.990,- kč

TIP! Austrian Airlines - Thajsko - levné letenky Koh Samui z Prahy (zpáteční) 13.990,- kč

Klidná dovolená v nerušeném prostředí, takovou charakteristiku představuje thajský ostrov Koh Samui. Obvykle cesta vede přes Bangkok a poté rezervace letenky Bangkok - Koh Samui. Díky Austrian Airlines se to dá nyní sfouknout dohromady. Rakouský přepravce vypouští zpáteční levné letenky na Koh Samui s odletem z letiště Praha za 13.990,- kč.

TIP! Oman Air - Thajsko - levné letenky Bangkok a zpět z Koh Samui nebo Phuketu 7.790,- kč

TIP! Oman Air - Thajsko - levné letenky Bangkok a zpět z Koh Samui nebo Phuketu 7.790,- kč

Je tu náročnější letecký trip do Thajska vykoupený úžasnou cenou 7.790,- kč. Máme na výběr trojičku současně nejlevnějších letenek do Bangkoku s odletem z Lucemburku. Produkuje Oman Air. Vydejte se z Lucemburska po trasách Lucemburk - Bangkok - Koh Samui - Mnichov, Lucemburk - Bangkok - Phuket - Londýn nebo Lucemburk - Bangkok - Koh Samui - Londýn.

Cathay Pacific ⇆ Thajsko - levné letenky Koh Samui z Prahy - hlavní sezóna 2016/2017 (zpáteční) 11.298,- kč

akce letenky Koh Samui - Thajsko z Prahy

Nevídana věc u Cathay Pacific! Aerolinka, která se moc často necpe mezi nejlevnější tarify nyní produkuje levné letenky na Koh Samui s odletem z Prahy! Levnější dopravu na třetí největší thajský ostrov obvykle neseženete ani když čekáte delší dobu. Teď? Letenky Praha - Koh Samui a zpět aktuálně koupíme za neuvěřitelných 11.298,- kč vč. poplatků.

Austrian Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Koh Samui z Prahy (zpáteční) 14.916,- kč

akce letenky Koh Samui - Thajsko z PrahyDruhý nejoblíbenější thajský ostrov je nově v akci dostupný taky z naší vlasti. Vůbec poprvé vám představujeme levné letenky Koh Samui z Prahy. Postarala se o to rakouská letecká společnost Austrian Airlines a vy si tak můžete dopřát zpáteční leteckou cestu na ostrov s azurovým mořem, korálovými útesy, deštnými pralesy nebo slony jen za 14.916,- kč.

Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 12.340,- kč

Směle konkurovat ostatním aerolinkám vypravující spoje z Prahy do Thajska na částečně sezónní a posezónní lety se opět rozhodla letecká společnost Ukraine International Airlines. Navazuje na své předchozí akční letenky Bangkok z třetího týdne v září, které byly výhradně určeny na celou hlavní sezónu. Cena se mění jen nepatrně, aktuální levné letenky od tohoto dopravce vycházejí na 12.340,- kč.

Dostupnost: Na kdy si tedy rezervujeme volná místa u letů do Thajska? (Praha - Bangkok a zpět). Když si kliknete na spodní odkaz s názvem kalendář, uděláte si v tom jasno. Co se týká hlavní sezóny v Thajsku, už z náhledu vyplývá, že se bavíme pouze o posledních místech v únoru a dubnu 2015 a ty se navíc dají spočítat na prstech jedné ruky. Naopak po sezóně kalendář nabízí levné letenky do Bangkoku z Prahy na termíny až do září příštího roku.

Specifikace letu do Thajska s Ukraine International Airlines: Tarif oproti ostatním linkám odlétá z Prahy a do Prahy se také vrací. S mezipřistáním v Kyjevě nemějte obavy. Hrozilo by nebezpečí, společnost by nelétala do zemí EU. Přistání je na letišti Bangkok (BKK) - Thajsko. Zpáteční let kopíruje původní cestu.

Tip: Udělejte si sami obrázek o situaci na trhu s letenkami do Thajska. Více flexibilní mohou cestovat z okolitých měst jako např. z Vídně v přímém letu. Ostatní davají přednost co nejnižším vynaloženým nákladům na cestu, nebo let na jiný ostrov jako třeba Phuket, Krabi nebo Koh Samui. Načerpejte inspirace ze všech akcí, které pro vás rádi monitorujeme. Přehled najdete zde.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.340,- kč kalendář

Levné letenky Koh Samui z Prahy od 18.400,- kč

Rozhodli jste se letět na thajský ostrov Koh Samui? Jaké jsou možnosti rezervace levné letenky? Obsáhlé každodenní tipy nečekejte. Letenka je vesměs ustálena na ceně za zpáteční lety s odletem z Prahy za cenu od 18.tis kč. Vesměs lepší cenu nepořídíte ani s odletem z jiného evropského města.

Neseženete-li vhodný spoj, dají se bookovat letenky do Bangkoku a poté doobjednat letenky z Bangkoku na Koh Samui. Zpáteční lety jsou k dostání pod 5 tis. kč.

Na Koh Samui nejčastěji poletíte z Prahy s Air France, nebo Bangkok Airways.

Nevíte si rady? Nemůžete najít levné letenky na Koh Samui? Kontaktujte nás přes facebook, poradíme vám jak letět nejlevněji.

Letenky do Thajska z Prahy! Letenky na Koh Samui a zpět - 18.453,- kč

Letenky na úžasný thajský ostrov Koh Samui s odletem přímo z Prahy! Aktuální letenky do Thajska, konkrétně na ostrov Koh Samui a zpět za akční cenu 18.453,- kč včetně tax a poplatků. Letenky na Koh Samui jsou výhodné až do začátku letní sezony, ovšem i na Červenec a Srpen cena letenky na Koh Samui nemusí vyjít draze. Při aktuální rezervaci koupíme i v hlavní sezoně letenky za cenu 20.500,- Stačí jen zapátrat v kalendaři a vybrat si levné letenky. Jako příklad pro rezervaci levné letenky na Koh Samui (Thajsko) uvádíme let společnosti ČSA (Czech Arilines) s možným odletem 7.6. a návratem 24.6. Termíny pro rezervaci letenky na Koh Samui však můžete libovolně kombinovat. Odlet je z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika, s prvním mezipřistáním v Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým v Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko a příletem na cílové letiště Koh Samui s aerolinkami Bangkok Airways Arpt, Koh Samui, Thajsko. Nabízíme také rezervaci hotelu v Thajsku i konkrétně na Koh Samui, nebo půjčení vozidla.

Rezervace levné letenky na Koh Samui (Thajsko)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur