Emirates Air ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy (a zpět) 12.189,- kč

akce letenky ZanzibarZa tropickou Afrikou a úplně jiným rytmusem! Hledáte cestu za nevšedním odpočinkem? Rádi byste navštívili místo, kde se neřídí podle hodinek nýbrž podle odlivu a přílivu? Vydejte se na Zanzibar - ostrov iluzí s leteckou společností Emirates Air. Renomované aerolinie nabízí momentálně bezkonkurenčně nejlevnější letenky na Zanzibar s odletem z Prahy! Tam a zpět se dostanete za neodolatelných 12.189,- kč.

Nebudeme vás hnát do tarifu krajně nevyhovujícímu podmínkám dovolené či výletu, výpravy např. vyplývající z období deštů. Levné letenky do Zanzibaru od Emirates rezervujte na období 3. listopad až 14. prosinec. Nízká cena letenek na vyhlášený tanzanský ostrov je zapříčiněna doprodejem tarifu, vyplatí se nezaváhat. Let z Prahy vede přes Dubaj (+ palivový stop - více info v náhledu rezervace) a podílí se na něm také dopravce Flydubai. Zpáteční let Zanzibar - Praha je započten do konečné ceny!

Uvažujete nad jinými alternativami? Nutno podotknout, že zde není o čem! Srpnové zpáteční akční letenky na Zanzibar z Prahy a zpět od nizozemské KLM jsou už dávno rozprodány a tak pobídka od Emirates na kouzelný ostrov s blankytně modrým mořem nebude mít dlouhého trvání.

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy) 12.189,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.