TIP! Wizz Air - Řecko - levné letenky Mykonos z Vídně (a zpět) na léto od 1.656,- Kč

TIP! Wizz Air - Řecko - levné letenky Mykonos z Vídně (a zpět) na léto od 1.656,- Kč
Rezervace letenky

Levné letenky na řecký ostrov Mykonos už nemá pod palcem jenom lowcost aerolinka Ryanair. K irskému dopravci se přidává i maďarská aerolinka Wizz Air a daří se jí to znamenitě. Posuďte sami. Zatímco Ryanair létá z Vídně od 2.405,- Kč, Wizz Air má zpáteční levné letenky na Mykonos z Vídně a taky Katovic v ceně od 1.656,- Kč.

Jaké jsou možnosti rezervace levné letenky do Řecka? Konkrétně na Mykonos se dostaneme třemi akčními spoji a my se zaměříme hlavně na letenky na Mykonos od Wizz Air. U odletu z Vídně poletíme od uvedených 1.656,- Kč. Lety na Mykonos z Katovic od Wizz Air stojí od 2.030,- Kč. U obou kalendářů platí termíny od 15. června do 30. října 2021. Přilétá se na letiště Mykonos - Greece airport (JMK) - Řecko.

Nebudete ošiteni ani o třetí tip. Není totiž nic lepšího, než když má člověk opravdu z čeho vybírat. Ryanair prodává letenky na Mykonos z Vídně od 2.405,- Kč na  dobu od 3. července do 30. října 2021.

Jak se dostat na Kos, Korfu, Kalamata, Kréta, Rhodos, Zakynthos, Santorini, Athény, Soluň, Chalkidiki a další řecké ostrovy a letoviska, vám prozradí naše stránka s tipy na levné letenky do Řecka.

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety