Přejít k hlavnímu obsahu

TIP! Wizz Air - Řecko - levné letenky Korfu na začátek letních prázdnin z Vídně (a zpět) jen za 1.090,- kč

Levné letenky do Řecka mají zelenou. Jak to řešit v praxi? Cenově velmi zajímavé vychází začátek letních prázdnin, kdy jde aerolinka Wizz Air proti proudu a naopak hlavní sezónní termíny nabízí za nejlepší cenu. Příkladem budiž levné letenky na Korfu. Řecký ostrov je k doletu při startu z letiště ve Vídni za pouhých 1.090,- kč.

Situace je následující. Cestě do Řecka nic bránit nebude. Nejlevnější letenky na Korfu z Vídně od Wizz Air se nyní objednávají na termíny od 17. června, my se však zmiňovali o letních prázdninách. Tyto letenky na Korfu splňují parametry v období na let od 1. až 8. července 2020. Ostatní letenky do Řecka jsou za příplatek. Vypravuje maďarská aerolinka Wizz Air.

Letos budou u Čechů letenky do Řecka značně v kurzu. Jak se dostat výhodně i na další oblíbené řecké ostrovy se dozvíte na stránce levné letenky Řecko. Jste omezeni cenou? Další tipy na zpáteční letenky do 1.500,- kč najdete na této stránce.

Rezervace letenky:

  Korfu - Řecko(z Vídně) 1.090,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek