TIP! Wizz Air - Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Vídně a Prahy (a zpět) od 1.227,- kč

TIP! Wizz Air - Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Vídně a Prahy (a zpět) od 1.227,- kč

Lovíte levné letenky? Je tu další výhodný tip, jak ušetřit při individuálním letu do italské Sicílie. Za pár peněz vzhůru do Katánie při odletech z Vídně a Prahy! Maďarská letecká společnost je u letenky do Catania o chlup levnější. Za jakých podmínek se dá objednat zpáteční letenka do Catania? Projděte si 4 aktuální tipy a porovnejte si letenky do Itálie.

Poměrně neobvykla situace, že Wizz Air je u letenky na určité trase levnější, než její konkurence Wizz Air, ale je tomu tak ve skutečnosti u této nízkonákladové letenky do Catania? Na oko určitě ano, avšak záleží, kdy chcete letět. Troufneme si říct, že u sezónních letenek a nejvíce atraktivních termínů je levnější naopak Ryanair. Porovnat ceny letenek v jednotlivých dnech můžete sami.

Dva tarify na levné letenky do Catania má Wizz Air i Ryanair. Obě aerolinky létají do Sicílie z Vídně i Prahy. U Wizz Air je to od částky 1.227,- Kč, u Ryanair je to od 1.533,- Kč.

Další aktuální sezónní tipy letošního roku 2021 speciálně zaměřené jenom na levné letenky do Sicílie najdete zde.

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.