TIP! Turkish Airlines - Indický oceán - levné letenky Mauricius z Prahy (a zpět) 15.990,- Kč

TIP! Turkish Airlines - Indický oceán - levné letenky Mauricius z Prahy (a zpět) 15.990,- Kč
Rezervace letenky

Mauricius je otevřen turismu a od října bez karantény! Hledáte už levné letenky? Pomůžeme vám! Jelikož se situace s tarify denodenně mění, není lehké se zorientovat a zjistit, co mě na Mauricius dopraví a pokud možno i rovnou za solidní cenu. Nyní jako jediná má akční letenky na Mauricius z Prahy Turkish Airlines za 15.990,- Kč.

Jak už jsme zmínily výše, Mauricius už je otevřen Turismu. Nyní ještě s karanténou, ale to při cestě od října už neplatí a přesně na to cílí Turkish Arlines. Ta nabízí zpáteční levné letenky na Mauricius z Prahy za šestnáct tisíc korun českých právě na datumy od 4. října 2021 s návraty do 22. června 2022.

Informace k letu na ostrovní Mauricius. Jedná se o celkem pohodou linku tříhvězdičkové turecké národní aerolinky Turkish Airlines s odletem z letiště Praha (PRG) - Česko a jedním kratším přestupem (2h 25min) v Istanbulu. Přílet je na letiště Mauricius (MRU) Plaisance airport - Mauricius. U této zpáteční letenky máme komfortně zahrnutou i dopravu 4 zavazadel! (2 příruční + 2 odbavené v podpalubí).

Další užitečné tipy na levné letenky do Afriky najdete zde.

 

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.