TIP! Thajsko - 3 verze levné letenky Bangkok s odletem z Prahy (a zpět) 10.990,- kč

TIP! Thajsko - 3 verze levné letenky Bangkok z Prahy (a zpět) 10.990,- kč

Dnešní článek má za úkol seznámit vás s aktuálními vyhlídkami na let do thajského Bangkoku. Okruh nabídek jsme ještě zúžili jen na odlety s České Republiky. Seznamte se s akčními tarify leteckých společností KLM / Air France, Finnair a nebo od žádané Qatar Airways. Zpáteční letenky do Bangkoku v těchto verzí jsou v prodeji od 10.990,- kč.

Vesměs ani jedna aerolinka letenky do Bangkoku s odlety z ČR nyní nenabízí za horentní sumy. Nejlevnější letenka Praha - Bangkok a zpět připadá tarifu KLM / Air France v ceně 10.990,- kč. Rezervovat můžeme tyto letenky do Thajska na období říjen až prosinec 2020.

O 700,- kč více oproti prvně zmíněným letenkám si připlatíme za levné letenky Bangkok v režii Finnair. Letenky Praha - Bangkok a zpět finská aerolinka nabízí za 11.690,- kč na listopad 2020 až březen 2021.

Jenom 11.990,- kč teď dáme za akční letenky do Bangkoku z Prahy od 5* Qatar Airways. S katarským přepravcem se dá letět do Thajska v rozmezí ledna a dubna 2021.

Kromě Bangkoku se můžeme vydat i do dalších thajských destinací jako například Chiang Mai, na Phuket, Koh Samui nebo na Krabi. Čerstvé informace je vždy na stránce levné letenky do Thajska.

Rezervace letenky:

  Bangkok - Thajsko (KLM) 10.990,- kč termíny
  Bangkok - Thajsko (Finnair) 11.690,- kč termíny
  Bangkok - Thajsko (Qatar A.) 11.990,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.