TIP! TAP Air Portugal - Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Prahy (a zpět) 11.790,- Kč

TIP! TAP Air Portugal - Mexiko - levné letenky Cancun z Prahy (a zpět) 11.790,- Kč

Je tady nový tip na rezervaci akční letenky do Mexika! Do Cancunu nyní spustila prodej letenek i portugalská TAP Air Portugal. V čem je akce vyjímečná? Odlety z České republiky! Po sérii tipů na lety do Cancunu z Vídně a Mnichova se teď dají objednávat také levné letenky Cancun s odlety z Prahy už za 11.790,- Kč.

Před týdnem jsme upozorňovali na akční letenky do Cancunu z Mnichova od Aeromexico za 10.990,- kč. Nyní stačí přidat jen 800,- kč a můžeme letět do Karibiku z našeho hlavního města.

Dostupnost: Zpátečné levné letenky Cancun z Prahy od TAP Air Portugal za cenu 11.790,- kč pokrývají podzimní cestu, zimní cestu až do 25. března 2022.

Linka do Karibiku společnosti TAP Air Portugal vede z letiště Praha (PRG) s přestupem v portugalském Lisabonu a přistáním na Cancun (CUN) Aeropuerto Internacional - Mexiko.

Možnost odlétát do Cancunu z Prahy za nějakých normálních podmínek tady byla naposledy loni v dubnu, tak si nenechte akci utéct mezi prsty.

Další tipy na rezervaci levné letenky do Karibiku najdete zde.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.