Přejít k hlavnímu obsahu

TIP! TAP Air Portugal - Brazílie - levné letenky Fortaleza z Prahy (a zpět) 11.590,- kč

Vychytané letenky do samotného srdce Jižní Ameriky? Výhodnou vstupenku na tomto kontinentu do největší a nejlidnatější země má letecká společnost TAP Air Portugal. Po předvčerejším tipu na levné letenky do Brazílie (Sao Paolo z Vídně od Turkish Airlines) dnes servírujeme tip na rezervaci levné letenky Fortaleza z Prahy za 11.590,- kč.

Všechny aspekty pro něž se cestovatel rozhoduje pro koupi letenky do Brazílie jsou zde splněny. Všeobecně letět po třináct tisíc je dobrá volba. Teď se k tomu přidává ještě podstatně levnější letenka do Brazílie a navíc s odletem z Česka. Termínově můžeme zacílit na cestu od března do konce června 2020.

Proč do Fortaleza? Třeba proto, že tyto levné letenky vás zavedou k pobřeží Tichého oceánu. Fortaleza je přezdívaná jako brazilské Miami. Další tipy na akční lety do Brazílie i mimo Fortaleza najdete zde.

Rezervace letenky:

  Fortaleza - Brazílie (z Prahy) 11.590,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek