TIP! Španělsko - Baleáry - 2 verze levné letenky na ostrov Menorca z Vídně (a zpět) na léto od 1.457,- Kč

TIP! Španělsko - Baleáry - 2 verze levné letenky na ostrov Menorca z Vídně (a zpět) od 1.457,- Kč

Budeme li chtít letět na španělský ostrov Menorca, máme dvě možnosti. Aktuálně je na trhu tarif Wizz Air, který je na první pohled o krapet levnější a taky tarif Ryanair, u kterého začíná letenka na Menorcu na ceně + 300,- Kč. Společné mají zpáteční lety na Baleáry s odlety z Vídně. Které termíny vám budou vyhovovat nejvíce? O tom se dočtete níže.

1. Wizz Air - obousměrné levné letenky Menorca s odletem z Vídně v ceně od 1.457,- Kč. S maďarskou leteckou společností se vydáme na Beleárské ostrovy od 17. června 2021 do 28. dubna 2022. Doporučujeme rezervaci letenky na červenec a srpen, kdy je letenka nejlevnější.

2. Ryanair - obousměrné levné letenky Menorca s odletem z Vídně v ceně od 1.788,- Kč. S irskou aerolinkou se dá počítat v termínech odletu mezi 2. červencem 2021 až 29. říjnem 2021. Opět doporučujeme rezervaci levné letenky do Španělska na letní prázdniny.

Z porovnání obou letenkových tarifů na Menorcu vyplývá, že Wizz Air má oproti Ryanairu daleko širší kapacitu termínů až do příštího roku a taky lepší cenu. Zkuste se prvně mrknout na tento lowcost spoj.

Z Baleárských ostrovů jsou v kurzu také levné letenky na Mallorcu. Více se o nich dočtete zde.

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.