TIP! Smartwings - Spojené Arabské Emiráty - 3 verze levné letenky Dubaj z Prahy (a zpět) od 5.990,- Kč

TIP! Smartwings - Spojené Arabské Emiráty - 3 verze levné letenky Dubaj z Prahy (a zpět) od 5.990,- Kč
Rezervace letenky

Jako z pohádky tisíce a jedné noci působí velkolepé a přepychové město ve Spojených Arabských Emirátech. Chcete do takové pohádky? Pak vám určitě přijde vhod nová zpráva o akci letecké společnost Smartwings. Česká lowcost aerolinka Smartwings má nyní levné letenky do Dubaje s odlety z Prahy ve 3 verzích již od 5.990,- Kč.

Co bylo doposud na výběr z akčních letenek do Dubaje? Letenky Dubaj od Ukraine Airlines, od Qatar Airways, Emirates, Turkish Airlines a taky Wizz Air. Tyto letenky se sice zdály nejlevnější, ale po zkouknutí většiny cen u daných dnů jsme zjistili, že tomu až tak není.

Naproti tomu tarify Smartwings s letenkami do Spojených Arabských Emirátů se těší velké oblibě. Levné letenky do Dubaje z Prahy od Smartwings jsou rozděleny na tři ceny v návaznosti na volných místech. Za 5.990,- Kč si bookneme letenky Praha - Dubaj a zpět na říjen 2021. Za 6.890,- Kč na říjen až listopad 2021 a za 7.789,- Kč na říjen 2021 až březen 2022.

Přehled všch levných letenek do Emirátů (i včetně tipů do ABu Dhabi) najdete pod tímto odkazem.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.