TIP! Ryanair a Wizz Air - Portugalsko - levné letenky Lisabon z Vídně (zpáteční) také na konec léta od 1.025,- Kč

TIP! Ryanair - Portugalsko - levné letenky Lisabon z Vídně (zpáteční) také na konec léta od 1.025,- Kč
Rezervace letenky

U letů do portugalského Lisabonu opět nastává situace, jakou jsme tady měli a budeme mít ještě hodněkrát a cestovatelům vůbec vadit nebude. Dost napínání. Čím větší konkurence, tím výhodnější ceny pro batůžkáře. Jako příklad poslouží právě levné letenky Lisabon se startem z letiště ve Vídni od Wizz Air a Ryanair od tisícovky.

Naše oblíbená formulku dobře vystihuje velmi žádana kategorie levné letenky 1.000,- kč. Aktuálně to jsou tyto levné letenky do Portugalska, které si doslova za drobné můžeme koupit.

V praxi to vypadá tak, že levné letenky do Lisabonu s odlety z letiště Vídeň Schwechat (VIE) má aerolinka Wizz Air (od 1.004,- Kč) i Ryanair (od 1.025,- Kč). Pohled do kalendářu obou leteckých společností naznačuje, že Wizz Air sice nabízí levné letenky až od září, ale více kapacity a lepší cenu. U Ryanair poletíme do Portugalska i v srpnu, každopádně už ne za minimální cenu.

Lisabon patří mezi nejhezčí města Evropy. Útratou za takovou cestu tak získáte skvělý zážitek a památku.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.