TIP! Ryanair - Španělsko - Mallorca - levné letenky Palma de Mallorca z Prahy (a zpět) ještě na letní prázdniny od 1.315,- Kč

TIP! Ryanair - Španělsko - Mallorca - levné letenky Palma de Mallorca z Prahy (a zpět) ještě na letní prázdniny od 1.315,- Kč
Rezervace letenky

Ceny letenek se nám mění jako na kolotoči. Jste li pohotový, schopni flexibilně reagovat, můžete narazit na skutečné perličky. Takovou budiž i nová nabídka levných letů na Mallorcu s odlety z Česka od Ryanair. V tuto chvíli totiž narazíme na sezónní letenky do Palma de Mallorca z Prahy a zpět ještě na prázdniny od 1.315,- kč.

Letět na Mallorcu s odletem z Prahy a zpátky za směšných třináct stovek je hodně dobrá nabídka, co říkáte? Výhodou je dostupnost právě nejlevnější letenky na Mallorcu z Česka na druhý prázdninový letní měsíc, tedy srpen. Kdo po této levné letence do Španělska včas skočí a stihne objednat místo v letadle, může se zaradovat.

Přímý let na Mallorcu na Baleárských ostrovech při odletech z České republiky v podání irské Ryanair nám zabere asi dvě a půl hodiny čistého času. Počítejte se zpáteční letenkou a přepravou příručního zavazadla.

Další tipy na levné letenky do Španělska jsou k nahlédnutí zde.

Vybíráte destinaci a samotné letenky podle ceny? Pomocníkem pro vás budíž naše pravidelně aktualizovaná kategorie zpáteční letenky do 1.500,- Kč.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.