TIP! Ryanair - Slovensko - levné letenky Košice z Prahy (a zpět) 791,- Kč

TIP! Ryanair - Slovensko - levné letenky Košice z Prahy (a zpět) 791,- Kč

Jak se hladce a hlavně levně dostat na východ Slovenska z Prahy a okolí? Jako ideální se teď jeví letecká doprava. Proč? Letecká společnost Ryanair zlevnila levné letenky do Košic při odletech z našeho hlavního města až na 791,- Kč a to je částka, která hravě konkuruje jiným způsobům dopravy. Navíc jde o nejpohodlnější způsob dopravy.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky na Slovensko s odlety z Česka pod 8 stovek, to je aktuální nabídka irské letecké společnosti Ryanair orientovaná na české zákazníky. Na kdy objednávat? Letenky Košice s odlety z Prahy jsou k dispozici pro lety od 12. května 2021 až do 28. února příštího roku.

Stále platí, že rezervaci levné letenky od aerolinek Ryanair získávám nejen letenku samotnou, ale taky přepravu příručního zavazadla. Odlet je z letiště Praha Václav Havel (PRG) s příletem na letiště Košice airport (KSC). Let na Slovensko a konkrétně do Košic z naší metropole trvá hodinu a deset minut.

Tip: Nejlevnější letenky do Košic pořídíte při objednávce květnového termínu. V tomto měsíci je totiž nyní levná letenka do Košic na uvedené minimální hodnotě 791,- Kč.

Rezervace letenky:

  Košice - Slovensko (z Prahy) od 791,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety