TIP! Ryanair - Ryanair - Maďarsko - levné letenky Budapešť z Prahy (zpáteční) ještě na léto od 608,- Kč

TIP! Ryanair - Ryanair - Maďarsko - levné letenky Budapešť z Prahy (zpáteční) ještě na léto od 608,- Kč
Rezervace letenky

Nebere vás pouhá opalovačka na pláži? Co takhle výlet do překrásné Budapešti? Letenky do Maďarska s odlety z ČR od aerolinek Ryanair jsou na nízké cenové úrovni, takže není důvod nezvolit jako rychlou dopravu do Maďarska, letadlo. Na rezervací letenky Praha - Budapešť a zpět nám teď postačí už 608,- Kč i včetně poplatků.

Léto je v plném proudu a s ním i prodej výhodných lowcost letenek po Evropě. U levné letenky do Budapešti od 6 set Kč se dostaneme při rezervaci zářijové termínů, avšak ani cena letenky Budapešť s odlety z Prahy na srpen taky není vůbec k zahození. Další lety do Maďarska jsou k dispozici až do 30. června příštího roku.

Když si rezervuju tyto letenky, získám i zpáteční let zpět do Česka. To ještě hodně lidiček pořád netuší. Získám taky nárok na dopravu kabinového zavazadla. Let z Česka do Budapešti letecké společnosti Ryanair je velmi krátký. Trvá jen hodinu a deset minut.

Tip: Ceny lowcostů se neustále mění, takže se nevyplatí moc váhat.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.